Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a legjobb humorista a...

Cukikutyus kérdése:

Ki a legjobb humorista a Showder klubban?

Figyelt kérdés
Írjátok meg kit kedveltek,de azt is megírhatjátok,hogy kit nem. :)

2020. máj. 14. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Badár Sándort nagyon szeretem, élőben is láttam a fellépését. Mogácsot viszont borzasztóan nem bírom, mocskos a szája, arról nem is beszélve, amikor ősember módjára üvölt.
2020. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legjobbként kikiáltani valakit eltúlzott kijelentés lenne szerintem. Vannak jópáran kik neve garancia a nevetésre. Ilyen a fent említett Badár Sanyi,akinek yt-on fellelhető videóin könnyesre röhögöm a szemem. Hadházi László zseniális,de ugyanúgy Bödőcs Tibor,és Dombóvári István is. Na és ott vannak a csajok is. Kormos Anett és Redenczki Marcsi óriási forma,kár hogy alig-alig futok bele a műsoraikba.

Vannak kevésbé"jók" de ez ízlés dolga,kinek milyen humor jön be. Rekop Gyuri,Csenki,Trabarna,KAP,ezeket pld kevésbé bírom,persze ez nem mindegyik előadásukra igaz.

2020. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Badár tényleg jó,én még Somogyi Andrást kedvelem,és a Szomszédnéni Produkciós Irodát :D.Persze vannak még jók rajtuk kívül is.De akiket kevésbé bírok,vagy egyáltalán nem,az nekem is a Mogács,Rekop,Kiss Ádám és Kőhalmi Zoltán.

2020. máj. 16. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Kőhalmi Zoltán, Badár Sándor.
2020. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kőhalmi a kedvencem, és Bödöcs, mikor nem piás sztorikat mesél. Az ordibálósokat nem bírom: Mogács, Trabarna, ill. Aranyosi, mikor visít.
2020. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na igen,Aranyosi a rekedt hangjával kimondottan irritáló.

A két színesbőrűt is bírom amúgy,nevüket sajnos nem tudnám leírni :D

2020. máj. 24. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Szomszédnéni Produkciós Iroda :D
2020. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Számomra fájóan unalmasak.
2020. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A csajokat is bírjátok? Én a Kormos Anettet nem,de Ács Fruzsina,meg Ráskó Eszter jó.
2020. jún. 14. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Ráskó Eszter minden, csak nem humoros.
2020. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!