Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » UPC beltérit Vodafone TVs...

UPC beltérit Vodafone TVs beltérire csak akkor cserélik ki ha igényelem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már most le szeretnéd cseréltetni a beltéri egységet, akkor erre csak igényléssel van lehetőséget egyenlőre. De mivel a Horizon HD box licensze le fog járni, kénytelenek lesznek ingyen cserélni amennyiben még hűségidős szerződésed lesz akkor. Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2020. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És még valami.500 Mbit/-s internet kell hozzá, az alatti internet sebesség mellé nem biztosítják.
2020. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem telefonon felajánlották, ki is cserélték. De nem jó! Lassú, sokszor be se kapcsol. Rosszabb, mint a horizon box. Vissza is cseréltetem.
2020. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 500-as internetem van
2020. jún. 16. 04:21
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Szerintem nem cserélik vissza! pár hónap múlva úgyis ki kellene cserélni
2020. jún. 16. 04:25
 6/6 anonim ***** válasza:

4-5: Nekem is 500-as internetem van. Nem működik vele. Nem elég gyors hozzá.

Visszacserélték egy korábbi modellre, ami nem ilyen internet alapú. Az jól működik. Egyébként meg miért ne cserélnék vissza??? Szar. Nem működik rendesen. Kötelességük olyat biztosítani, amivel lehet is tv-t nézni, nemcsak dísznek van.

Ebből még nem sokat szereltek be, így nem sok tapasztalatot tudott mondani a srác, aki jött cserélni, de aznap több helyen is volt, akinél ugyanúgy ezt az új "szuper" boxot kellett visszacserélnie régebbire, mint nálam :D

2020. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!