Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok, az észbontókban...

Mit gondoltok, az észbontókban le vannak fizetve az emberek?

Figyelt kérdés
Viasat 3-mon szokott menni az észbontók műsor és olyan hülyeségeket tudnak mondani ott az emberek, hogy néha elgondolkodom, hogy tuti le vannak fizetve mert nem lehetnek ilyen hülyék.

2020. máj. 20. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anno volt nálunk az egyik srác próbaidős melósként, aki szerepelt abban a műsorban.

Na addig én sem hittem el, hogy nem kamu. Addig!

2020. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem , van válogatas gondolom a suttyókat menőző arcokat teszik műsorra .Abban nem lenne semmi ha tudná mindenki a témákra a választ . Egy két fazon volt aki tudott de az vagy tévedés lehetett esetleg kevesen jelentkeztek .
2020. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

én nem hiszem el, hogy ennyi hülye ember van

hogy válogatják ki őket egyáltalán?

2020. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Beszélgess el ismerősökkel barkivel , a kötelező oktatás nagyrésze egyetememi anyagok ertelmetlen zagyva amit memórizalni kell nem érteni . Kemiai oldat % számítás matek geometriai szerkesztesek .... Ez nem hasznos sem nem köt le senkit . Ember unatkozik lusta nem érdekli csak Vagó István kvízműsorában Füles fejtésben kell ez az információ . Nem jegyzik meg es nincs fejlesztve a gondolkodás sem olvasnak utána , max elkapnak egy videót tvt amit véletlen megnéznek és dereng valami . A beugratós leégetős kérdések direkt vannak , de látszik mikor a celeb sem tudja csak villogtatja a protézist . Gáspárek vagy egyeb xfaktoros nyomik sincsenek képben .
2020. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elhinni

Most kb 10 percet láttam belőle és egyszerűen fizikai fájdalmat okozott ez az ostobaság.

Első kérdés.

Ki van a képen? (Darth Vader)

Válasz gonosz űr manó

Jó oké nem ismerheti mindenki de a válasz magában hülyeség.

Második kérdés

Trióból kiválik egy tag. Hányan maradnak?

Trió az tíz nem?!

Szóval... Nemár

Eddig bírtam nem tovább nem vártam meg a választ.

Szóval most tényleg ennyire ostobák vagy ennyire nincs pénzük az embereknek?!

2023. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!