Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Chrarles Ingram a...

Szerintetek Chrarles Ingram a Legyen Ön is milliomosban tényleg csalt?

Figyelt kérdés

Vagy csak véletlenek a köhögések?

https://www.youtube.com/watch?v=BBWR0I9LbOQ



#Legyen Ön is milliomos #Charles Ingram
2020. júl. 16. 13:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Charles*
2020. júl. 16. 13:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a felvételt, majd a HBO sorozatot.

Ha a videó valós, akkor csalt, viszont nem lehet 100%-ig biztosnak lenni, hogy nem módosítgattak a felvételen (sorozat alapján fel lettek erősítve a köhögések)

A legfurább mikor köhög, majd mondja, hogy no...hát ha ez tényleg így történt fura, hogy senki más nem hallotta élőben, csak felvételről vették észre. Ez tipikusan olyan, amikor órán valaki felel és elkezdenek súgni a többiek. A tanár is meghallja és azonnal jön az “ez ki volt?” Ott a műsorvezető és a többi ott dolgozó. Hogy nem hallották élőben és állították le a játékot.


Csalásnak tűnik, de csak az egyik oldal tud bizonyítékot bemutatni.


+Én sokszor kavarogtam, hogy most melyik köhögés mit is jelentene. Volt olyan, ahol ha jól emlékszem köhögtek, de mást jelölt be végül. Utána meg a köhögőseket jelölte.

Ha én lettem volna ott tuti szétmegy az agyam és belekavarodok a köhögésekbe és kiesek.

2020. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!