Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyire lenne igény egy...

Mennyire lenne igény egy valódi(!) énekes tehetségkutatóra?

Figyelt kérdés

Valódi alatt szó szerint azt értem, hogy VALÓDI. Nem ilyen X-Faktor, és hozzá hasonló primitív műsor.


Olyan énekes tehetségkutató, ahol a zsűri ténylegesen szakmai profikból áll. Énektanárból, zeneszerzőből, menedzserből, előadóművészből stb.


Olyan énekes tehetségkutatóra gondolok, ahol a jelentkezőket valódi szakmaiság alapján bírálják el. Ahol például úgy értékelik a produkciót, hogy "az F hangon elcsúsztál, túl sokat mozgolódtál a dal karakteréhez képest, a legato pedig gyenge volt".


Esetleg ki lehetne még egészíteni némi betekintéssel az énekesi szakmába, vagy mondjuk az adások magukba foglalnának ilyen pár perces énekes alapgyakorlatokat, hogy a közönség is tudjon azonosulni az énekléssel - legfeljebb jót mulatnak a saját próbálkozásukon.


Lenne erre igény vajon? Vagy a TV-ben már csak ilyen primitív proli megközelítésre van kereslet?



2020. júl. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az X faktor kielégiti az igényeket oda így is vagy ezren jelentkeznek annak a 99%-a ki is hullik
2020. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lenne igény rá, mivel sokan nem értenek hozzá, nem értik most mi volt a rossz a produkcióban.

Meg pont az X-faktor és társai lennének azok, akik megpróbálnák kicsinálni a műsort, hogy még véletlenül se gondolkodjanak el az emberek mekkora kamuk mennek náluk


Mielőtt valaki elkezdené, ha kamu, akkor miért nem perelnek a játékosok: azért, mert a selejtezőre is olyan szerződést kell alákötnöd, amiben benne van, hogyha kitálalsz, akkor kiperelik az egyik vesédnek az árát minimum belőled. A hazai X-faktor 2. évadánál a selejtezők alatt volt balhé, ment is egyből körlevélbe a burkolt fenyegetőzés. Tudom, láttam, mert ismerősöm indult rajta és mutatta nekem a levelet.

2020. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért akarnak ennyien énekelni? :D olyan kevés emberben van meg az a plusz, ami miatt rajongani lehetne értük.
2021. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!