Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azt irja a digiportal.hu az...

Azt irja a digiportal.hu az egyik cikkében 2020 Július 2.-án hogy lecseréli a Vodafone, a volt UPC ügyfeleknél az eszközöket, tv boxokat, modemeket egyaránt. Ez kb. mennyi ideig fog tartani, ha egyáltalán megtörténik?

Figyelt kérdés

A cikket itt találtam:

[link]

Ahogy én olvastam a Vodafone weboldalán, új előfizetőknek már csak ezt a Vodafone médiaboxot adják. Sőt 150 Megás internet mellé is lehet kérni.

Vagy adják automatikusan a 150-es internet mellé is, jelenlegi ügyfeleknek is?

Tudnátok segíteni egy kicsit?


2020. aug. 1. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hónapokba telik majd valószínűleg, míg az összes előfizetőnél lecserélik.
2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Jól gondold meg mert egy ruppót nem ér a vodafonos box.Nem én vagyok ennyire okos,a saját szerelőjük mondta,ő beszélt le róla.Azt monta ameddig tudom tartsam a régi upc-s boxot.De miután ez a történet egy rémálom,amióta átvette a vodafone a upc-t,én már le is szarom,megyek át a Digihez.Miután az átállás miatt öt napig se tévém se netem nem voltés annyit nem mondtak,hogy húzd meg a f.szom,nekem ennyi volt.
2020. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!