Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézik le az emberek a...

Miért nézik le az emberek a Jóban Rosszbant és annak színészeit?

Figyelt kérdés

Ezt a Barátok Köztnél is látom, de azt sosem néztem.


A jÓban Rosszban színészeinek jó része színházban is játszik. Sokat látom, hogy kritizálják az emberek a sorozatot és lenézik őket. Legutóbb egy színésztől hallottam ezt, a nevére nem emlékszem, de DTK csatornáján volt, Nagy Ervin és egy másik, fiatal színész beszélgetett. Ervin leoltotta őt, hosz szerepelt a JR-ben.



Valaki leírná nekem indulatmentesen, objektíven, hogy mi a sorozattal a gond?


Én nem látok a színészek játékaival gondot, de nem is tudom, hogy mit kell nézni. Nekem a Tanár 1. évada is tetzsett, ott is a szőke csajt leoltotta Ervin, és ki is rúgták.


A forgatókönyv tényleg nem reális, sokszor hülyeség, de azt nem a színészek írják.



2020. aug. 4. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

"Valaki leírná nekem indulatmentesen, objektíven, hogy mi a sorozattal a gond?"


Hogy egy fos.

2020. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy 40 - 50 évvel ezelőtt igényesebb sorozatokat csináltak nyugaton. Színészi játék, történet, kivitelezés. 50 éve.... Ez valahol óriási szégyen.
2020. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 Pont ilyen válaszokat nem vártam.


2# Igen, de MO-n is kezdenek jobb sorozatokat csinálni. Tanár, Apatigris, Jófiúk mit tudom én. Akár a Cápák Között :)


A történetírás tényleg lehetne jobb, és lehetne több helyszín, kevés pénzt áldoznak rá sajnos.

2020. aug. 4. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Tudom, mert azt vártad, hogy micsoda fantasztikus sorozat.


Viszont indulatmentesen és objektíven egy fos.


Legközelebb mondd meg, hogy mit írjunk, én azt fogom írni.

2020. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vártam semmit, de kultúráltan is lehet véleményt írni, érvekkel. A másodiknak is sikerült, pedig ő sem volt jó véleménnyel róla. Nem is kell.
2020. aug. 4. 19:15
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
ööö... ha nem vársz semmit minek teszel fel kérdést. De akkor csak a te érzékeny kis lelked kedvéért: mert egy kaka. Most jobban érzed magad?
2020. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem a szóval van a bajom, hanem az érvek hiányával. Mindegy, szerintem negedjük el ezt a témát. Köszi
2020. aug. 4. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Én egy jóban rosszban rajongó vagyok már hosszú évek óta.

És abban igazuk van az ex rajongóknak, hogy régen (olyan 2009-2015 között) sokkal izgalmasabb volt a sorozat. Ma már kezd teljesen ellaposodni! Főleg most, hogy belevonták ezt a koronavírust, olyan egyértelmű az egész. Nagy izgalmakat ígért a csatorna a nyár elején, de sajnos valahogy nem látom az izgalmat! Amikor még Roland rossz volt, és ő volt a maffia főnök, na az tényleg izgalmas volt! De ha kell, én reggelig is itt tudnék ülni, és sorolni, hogy mi volt izgalmas, és mi nem volt az az elmúlt 15 évben.

Szóval azért nézik le a jóban rosszbant az emberek, mert a csatorna valószínűleg időközben kirúgta a régi forgatókönyvíró bandát, és felvettek helyettük új embereket, akikben semmi kreativitás nincsen. Tehát a forgatókönyvírók már rég kifogytak a jó ötletekből!

Nagyon szomorú ezt egy Jóban rosszban rajongóként leírni, de sajnos ez az igazság.


A színészekről nem tudok nyilatkozni.

2020. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hello,


Köszi, hogy így kifejtetted.


Igen, amíg Roland gonosz volt, a sorozat jobb volt. A maffia felhúzó erő volt. Én azóta vettem észre a romlást, mióta nincs Konrád, se Alíz. Azóta Tünde sem. A kedvencem Konrád volt, ő volt a legjobb színész, nélküle üresebb a sorozat. Volt még pár felhúzó erő, most nem jut eszembe, de már ők sincsenek.


A forgatókönyv tényleg nem reális, főleg a szektás sztori Lux Endráével, meg a vámpírod sztori Vladimirral. Bár nem is feltétlen kell, hogy az legyen, hiszen ez egy sorozat, nem a valóság. A szuperhősös filmek sem reálisak.


Talán jobb felvételekkel, helyszínekkel, sztorikkal, meg pár Kondrád-kaliberű karakterrel tényleg jobb lenne.

2020. aug. 5. 22:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Most a kedvenc karaktereim a rezidensek. Ők cukik :)
2020. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!