Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kultsorozatok legrosszabb...

Kultsorozatok legrosszabb színészei/színésznői?

Figyelt kérdés

Nálam a number one az Jennifer Carpenter, aki Debrát alakítja a Dexterben.

Rettenetes színésznő, és szegényke még a külsejével sem tud kompenzálni, mert nagyon csúnya. Én "most" nézem a sorozatot, tegnap fejeztem be a hetedik évadot, és bár a kezdeteknél, amikor még más színészek nagyobb szerepet kaptak, akkor még át lehetett siklani rajta, de így, hogy ennyire a középpontba lett mostanra helyezve, egyszerűen elveszi az egésznek az élvezeti értékét.



2020. aug. 2. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Biztos, hogy lány vagy, mert férfiként kizárt, hogy csúnyának lásd Jennifer Carpentert. :O


Egyébként még a Smallville-ben voltak szinte kivétel nélkül borzalmas alakítások.

2020. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
#1 nem tudom te mit látsz bele, de én férfiként mondom hogy Jennifer Carpenter csúnya. Nem kell még a zacskó a fejére, de azért közel áll hozzá.
2020. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Még ha nem is az a kimondott széparcú, ami miatt női szemmel csúnyának hat, de férfi szemmel kifejezetten vonzó nő. Aki nem így gondolja, vagy irreálisan magasak az elvárásai vagy a másik csapatban játszik.
2020. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Amikor felteszel egy kérdést csak azért,hogy leírjad mennyire nem bírsz egy színésznőt :D Nice.


De,hogy akkor válaszoljak már a kérdésre is: Kit Harrington a Got-ból. Nem éppen a legjobb színész,maradjunk ennyiben.

2020. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, Trónok harca tele van ilyenekkel, Kit Harington, Sophie Turner, Emilia Clarke stb.
2020. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Eleinte én se nagyon bírtam de Emilia Clarke szerintem a végére már kezdett belejönni. Nem lett zseniális persze :D

De ja Sophie Turner se volt a legjobb.

2020. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pedig férfiként mondom, hogy nem szép J. Carpenter. Aszimmetrikus az arca, nagy az orra, és a teste sem valami dekoratív. De mint már írtam, rossz színésznő, nagyon erőltetett, amit csinál, a mimikája rémes, látszik, hogy próbálja túljátszani a szerepét, de attól csak még rosszabb lesz.


Amúgy a Smallville-t el is felejtettem megemlíteni, pedig nálam az az all time sorozat. :) Mely színészeket találtad benne borzalmasnak?

2020. aug. 2. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a sabrina sorozat valami boszorkányos ami mostanában megy. Na belenéztem az első részbe de a kislány hangjától meg a mimikájától rosszul is lettem egyből. Ki kellett kapcsoljam annyira borzasztó színész. Fiatal még lehet belenő de ha nem nem kell erőltetnie
2020. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Emilia Clarke ő kiemelkedően jó színésznő, nem tudom miről beszélnek az előttem szólók. A sorozat gagyi amiben játszik, szegény nyilván nem fog tudni csodát tenni ha egy őrült karaktert kell eljátszania.

Az említett Jennifer Carpenter nálam (férfiként) középszer, nem ronda de nem is nagy durranás.

És akkor a kérdésre konkrétan válaszolva: a Stranger Thingsből a ripacs kislány (az akinek 3 neve van, valami Bobby), na ő borzalmas, mégis mindenki oda van meg vissza.

Illetve engem az Amerikai Horror Storyban Jessica Lange karakterei zavartak nagyon, meglepett hogy az a nő amúgy Oscar-díjas meg nagy név, nem találkoztam vele a sorozat előtt sehol, és meg voltam győződve hogy valami B-listás kiöregedett színésznő, annyira egysíkú volt a játéka (mondjuk abban a sorozatban a többsége szereplő amúgy is gyenge, de az ő jeleneteit kifejezetten untam).

Illetve említhetném még a komplett Disney-sorozat színészgárdát, ilyenekkel mint a Jonas tesók, Miley Cyrus, vagy Ariana Grande (aki énekesként pont ugyanolyan borzasztó).

2020. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nálam a number one az Robert Iler (Anthony Jr.) a Sopranos-ból, szörnyületesen szar színész de ez nem rontott a sorozaton.
2022. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!