Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen szolgáltató, milyen...

Milyen szolgáltató, milyen csomagja volt ez?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam egy szállodában, itt Magyarországon, ahol a TV-ben bejöttek azok a csatornák mint az ingyenes MinDig TV-ben és MinDig TV Extra Alapcsomagban, kivéve a SuperOne HD-t. Viszont még ezeken kívül bejött, egy csomó osztrák és német csatorna, plusz egy angol nyelvű (legalább is egyet láttam), egy orosz, talán francia, nem emlékszem, pontosan, de mintha lett volna és egy nemzetközi. 40 valahány csatorna volt. Az osztrák csatornák közül emlékszem az Osztrák 1-re, a németek közül a Sat.1-ra, a német Sport 1-re (amire este egyszer rákapcsolatam és szexuális hirdetések mentek, napközben pedig sport), a ProSiebenre, az angol nyelvű csatornának Al Jazeera volt a neve, az orosznak Russia 1, a franciára nem emlékszem, a nemzetközi pedig vagy a BBC vagy a CNN volt. Mi lehet ez? Csak érdekel, mert ilyet nem láttam régebben egy kábelszolgáltatónál sem és a MinDig TV és MinDig TV Extra kínálatában sem emlékszem, hogy lett volna ilyen. Köszönöm a válaszokat, előre is!

2020. aug. 9. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg a Hello Digital kísérletezik most hasonlóval, legalábbis Budapesten.


[link]


De a komolyabb szállodák saját, belső kábeltévé rendszert üzemeltetnek. A német csatornák az Astra 1 pozícióból ma is nagyrészt kódolatlanok, illetve a BBC World News és a CNN is.


Emellett a UPC-nek is volt olyan nemzetközi csomagja amiben néhány héttel ezelőttig benne volt pl. az ORF1, de kivették, viszont a ténylegesen nemzetközi adások megmaradtak. A kábeles Digin az alapcsomagban benne van az RTL, Sat1, Pro7, CNN.

2020. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Budapest, az írtam volna. Ilyen sok nem volt. Egy távirányító volt box nélkül. Kb. az imént említettek és a MinDig TV Extra alapcsomag és az ingyenes MinDig TV csatornái a SuperOne-on kívül.
2020. aug. 9. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, azt továbbra sem írtad, helyileg hol volt. :D


Mindegy is. Vélhetően Mindig TV + Mindig TV Extra + földrajzilag elérhető földi adások + műholdas adások összekeverve. Nincs olyan országosan elérhető szolgáltató Magyarországon, mely jelenleg az ORF1-et a német Sport1-et elosztaná egyéni előfizetők részére.

2020. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!