Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a kedvenc televíziós...

Melyik a kedvenc televíziós műsorotok?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok.Filmek,sportközvetítések, magazinműsorok, vetélkedők stb.Konkrét neveket írjatok légyszi.Pl. Konyhafőnök, Bezár a Bazár, Álarcos énekes stb. Ha nem néztek tv-t ,akkor légyszi azt írjátok le, mit szoktatok mondjuk a neten nézni.

2020. szept. 15. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A tévé idejétmúlt. A neten filmeket nézek, ismeretterjesztő műsorokat, vlogokat, teszteket.
2020. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Élőben már csak sportot nézek.
2020. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pokoli macskák (Animal Planet)
2020. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Álarcos énekes rtl-en.

The aquarium, The zoo, The zoo: San Diego, Crikey! It's the Irwins az animal planeten. (De ezeket már inkább torrentezem, mert soha nem tudom mikor fut magyaron és csak a promót látom.)


Neten ismeretterjesztő filmeket/videókat/előadásokat nézek és booktubereket vagy akik a kedvenc olvasmányaimról beszélnek (vagy játékaimról). (youtube mind)

Pl. Eddie Woo, Journey to the microcosmos, TREY the explainer, History time, Fall of civilizations, Quinn's ideas, Daniel Greene, Planet zoo csatornája stb.


De egyikből nincs kiemelkedő kedvencem. Érdekel vagy nem.

2020. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Andrew zimmern delicious destinations
2020. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Csupasz túlélők (Naked and afraid) a kedvencem, de a Konyhafőnököt is szeretem.
2020. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!