Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézitek ma a nyerő párost?

Nézitek ma a nyerő párost?

Figyelt kérdés
Kinek drukkoltok?

2020. szept. 21. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szeretem, az egyetlen tv műsor amit nézek :)

Kedvencem még nincs, de remélem Zámboék esnek ki elsőnek mert már most idegesit :D

2020. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én a második rész után már egyre inkább azt gondolom, hogy Jenőéknek kéne kiesni.
2020. szept. 23. 07:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jenőéknek. Borzasztóan nagyképűnek tartom
2020. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljes csalódás. Rég láttam ilyen pökhendi, nagyképű embert. 😕
2020. szept. 23. 19:45
 5/11 A kérdező kommentje:

Most nézem az ismétlést, ez a Jenő mekkora paraszttt 😀 atyaég

De mire van ekkora nagy arca?

2020. szept. 25. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz. Aztmondja hogy nem szoktak veszekedni, ezek szerint szegény csaj elég jól be van kussoltatva mellette hiszen a többiek hívták fel a figyelmét hogy ez nem igazán normális viselkedés amit művel vele. Úgy nézem mindig az van amit Jenő akar ő meg inkább enged neki, de mivel megalázta többiek előtt így kénytelen volt beleállni ő is most. Sajnálom szegényt. A többiekkel semmi bajom viszont. Bogit szimpatikusnak találom eddig nem ez volt a véleményem róla de kellemesen csalódtam benne :)
2020. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen Bogi nekem is pozitív csalódás.☺

És Krisztianekat is kezdem megkedvelni, olyan dilisek.

Egyébként nem értem Jenő barátnőjét miért hagyja magát pedig nem az a kis nebantsvirag. Láttam a videóit.

2020. szept. 25. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Krisztiánékat én is csípem bár őket már az édes életben is bírtam. Lehet hogy néha hangosak meg van akinek a stílusuk sok. De ők őszintén a szemébe mondják a másoknak a dolgot és nem kendőzik el a dolgokat. Igaz emberek
2020. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1#vagyok, így a 3. adás után visszaszívom Zámbóék ekézését :)

Jenőséf egy igazi gyökér, de eddig se bírtam, viszont nálam ma a Dér Heni vitte a pálmát, sajnálom hogy nem Bencéék maradtak, ez a nő botrány.

Holnap Puskáséknak szurkolok, nehogy kiessenek, sajnáltam ma őket, és úgy fest kapni fognak hétfőn is :/

2020. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Heni nagyon szeretne minél tovább bent maradni, és ezért minden követ megmozgat, gátlástalanul. Ráadásul szerintem egy kicsit buta is, néhány megnyilvánulása annyira gyerekes, egyszerű.


A tegnapi adásban Jenő megint alakított, egyre inkább kimutatja a foga fehérjét. Tele van komplexussal, ami lehet hogy a magasságából adódik, vagy lehet hogy kemény élete volt, nem tudom, de iszonyat görcsös, és semmi más véleményt nem tud elfogadni a sajátján kívül. Nem lesz könnyű élete a párjának mellette soha. Ahogy tegnap rendre utasított valakit, hogy “fejezd be”, és villámlott a szeme, még azt is el tudom képzelni róla, hogy kamerák nélkül tetlegességig fajult volna a dolog.


Nekem a kedvenceim Krisztiánék, Mikiék és talán Zoliék is néha 🙂

2020. szept. 26. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!