Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretném megszerezni két...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Szeretném megszerezni két kedvenc sorozatomnak a Csengetett,Mylord? és az Agymenők sorozatok filmzenéjét eredeti és magyar nyelveken is.

Figyelt kérdés
Ezen már többször is gondolkodtam és arra jutottam hogy kiírom ide és remélem hogy kapok segítséget :-)

#Agymenők filmzene #Agymenők filmzenéje #Csengetett, Mylord? filmzene #Csengetett, Mylord? filmzenéje
2020. okt. 17. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy ezekből készült magyar nyelvű változat. (A Family Guyból igen.) A főcímzenét le tudod tölteni a YouTube-ról. A Csengetett, Mylordból nekem a dalmát himnusz tetszik nagyon, de azt meg én nem találom sehol.
2020. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érzem és köszönöm szépen,a Csengetett,Mylord? című sorozat egyik részéről kérdeztem itt és kaptam is rá választ, ezért gondoltam ezeket is megkérdezem,hátha és még várok választ vagy válaszokat reménykedve ☺️
2020. okt. 18. 13:30
 3/3 belapus ***** válasza:

A "Szép cica, jó cica..." kezdetű altatót eléneklik magyarul is.Szintén megtalálható a fentebb említett videómegosztón.

Itt meg ( ha igaz ) legalább a magyar fordítása elérhető a főcímdalnak.


[link]

2020. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!