Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a Dancing with...

Mit gondoltok a Dancing with the stars című műsorról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ultragagyi. Mint a legtobb tv2es show musor. Tegnap fel orat nezte az asszony, de eleg is volt.
2020. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Semmi értelme. Egy amatőr rendezvényen jobban táncolnak és nem pofáznak bele.
2020. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hogy az alapformátum-e a rossz, vagy a TV2-s megvalósítás, de szerintem nézhetetlen.
2020. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Én nem nézem.

Belenéztem, de nem köt le. Régen rtl-es lekötött azért, elment.

Most vagy fiatalabb voltam, vagy itt valami nem oké...

Az üvöltés irritál alapban

2020. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen, ezt én sem értem hogy miért kell folyton üvöltözni. Meg az az erőltetett “jókedv”...

Annyira gagyi és nézhetetlen, nem is értem hogy kinek szánták ezt a műsort.

2020. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szakmailag vannak olyan táncok amik értékelhetők, de úgy nagy átlagban nagyon gyenge a színvonal. Persze nem lehet mindenkiből 1 hét alatt táncost faragni, de még az alapokra sem fordítanak kellő figyelmet. A koreográfiákat teli rakják show elemekkel, próbálnak látványos dolgokat csinálni, de a társastánchoz vajmi kevés köze van. Azért az számomra is meglepő, hogy akik elvégezték anno a színművészetit, azok elég sok tánc és mozgáskultúra órán vettek részt és még ők sem brillíroznak, pedig nekik azért illene valamit felmutatni. A zsűrit meg hagyjuk, találhattak volna hozzáértőbb embereket is.
2020. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Inkább nem irom le a véleményem

Meet sejtem hogy lepontoztok

2020. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!