Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak Győzike fogja vezetni a...

Csak Győzike fogja vezetni a Való Világ 10 Belelvalós kísérő műsorát?

Figyelt kérdés
mert iszonyat béna és a műsorba hozott humor és az állandó szarós témáit elég gáznak tartom, jó lenne ha legalább a Baukó Évát visszahoznák, vagy valaki mást, mert ez az ember egy tragédia

2020. nov. 18. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha semmit nem vezetne, hogy mit mond, azt végképp nem érteni (a tájszólást jól eltúlozza). Lépjen ki már a hülye bohóc szerepből, rég lejárt az ideje.
2020. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Tehát totálisan illik a műsorhoz. Zsák a foltját tipikus esete.
2020. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jó, azt most hagyjuk, hogy ez a műsor mennyire sekélyes és polgárpukkasztó stb. , de mégiscsak ezt a műsorformátumot is lehet szakmailag jól csinálni, nem egy ilyen pojcát betenni ... Amúgy az összefoglalót vezető Puskás Peti is iszonyat harmatgyenge teljesítményt nyújt , az Anikó az amúgy sokkal korrektebb pedig ő nem is színész mint a Peti.
2020. nov. 19. 00:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem csak a sekélyességgel, meg polgárpukkasztással van a gond, hanem az unalommal. Még megértem, hogy olyan műsoroknak, amiben a szereplők kimozdulnak a komfortzónájukból, pl. Survivor vagy The amazing race (vagy ami magyarul fut hasonló), miért van közönsége, de egy olyanban, amiben egész nap egy helyre vannak zárva és a legérdekesebb dolog az, hogy éppen ki vakargassa a tökeit/nuniját a kanapén heverészve vagy ki túrja az orrát a jacuzziban, hát nem éppen egy izgalomfaktor.

Ráadásul az ilyen játékokból, én nem tudom...magyar mentalitás (?), kiöl minden potenciált, mert nem tudnak különbséget tenni játék és valóság között. Ha valaki ésszel játszik, taktikázik, átver másokat, akkor rögtön rámozdulnak, hogy milyen rohadék. Pedig ezeknek a játékoknak a többségét pont így kell játszani.

2020. nov. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
*Ja gondolom Győzikével lehet ezt az unalmat próbálják ellensúlyozni, mert lehet már annyira butának ítélik meg az összes nézőt, hogy azt hiszik tudnak rajta nevetni.
2020. nov. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én csak kommentekből tudok kiindulni, hogy Győzi lecserélését és bénasága igen sokakat zavar, szóval jó lenne ha a műsor készítői is olvasnák ezeket . Amúgy meg azért uncsi, mert képtelenek olyan feladatokat kitalálni új színt vinne ebbe a formátumba. Szerintem mindenidők legszarabb castingja lehetett ez...talán csak az utolsó beköltöző egy kicsit karakteresebb
2020. nov. 19. 11:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Megint az eskortok között válogattak, akik még a bulinegyed hírhedt női közé tartoztak. Brit turisták elszédítői itt semmire nem jók, nem érdekesek, legfeljebb majd ha lefekszenek. No persze, nem egyedül. Nem tudom, hogy bírják majd a drogok és italok nélkül.
2020. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, és Győzike se nem érdekes, se nem humoros.
2020. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs bajom Győzivel, de itt tényleg nem a legjobb
2020. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én viszont szinte minden nap azt várom, hogy mit fog hozni Győzi azaz Jose Armando a Belevalóvilág császára.
2020. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!