Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak Győzike fogja vezetni a...

Csak Győzike fogja vezetni a Való Világ 10 Belelvalós kísérő műsorát?

Figyelt kérdés
mert iszonyat béna és a műsorba hozott humor és az állandó szarós témáit elég gáznak tartom, jó lenne ha legalább a Baukó Évát visszahoznák, vagy valaki mást, mert ez az ember egy tragédia

2020. nov. 18. 23:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát olyan sok mindent már nem tud hozbi,már hozott hozzá nem értést, erőltetett szövegeket, fantáziátlanságot, sok kakálós videót és számtalan bénázást, úgyhogy lassan kifogy mindenből...
2020. nov. 26. 19:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas az is, hogy a fülest okolta, közben nem is az volt rossz, hanem ő béna! Nem tud már ez a José Armando semmit, csak adót csalni, bár talán már azt sem. Honnan volt a mamájának több kilónyi aranya? Na ezzel kellene kezdeni.
2020. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
az , hogy mit csinál magánletben az szerintem le van sz*va, azt majd a törvények, bíróságok elintézik. de mi a tvzést illeti oda ne rakják olyan műsorba ahova inkompetens és valjuk be mindenhova az , elment mellette az idő, ez a humor már az ő etnikumának is kínos, legfeljebb a 50+ osok vihoghatnak rajat...
2020. nov. 26. 22:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Még az apám se szereti ezt az erőltetett "humort". Győzi abba hagyhatná. A Zsolti érdekes, de ő nem. A Gáspároktól a legjobb a Laci. Az legalább valóban tud énekelni.
2020. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én szanaszét röhögtem magam szinte minden percén a bénázásának.

Amúgy nem Győzi volt a hibás, hanem a szerkesztők trollkodtak.

2020. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát persze...
2020. nov. 30. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!