Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha nézitek a konyhafőnököt:...

Ha nézitek a konyhafőnököt: szerintetek mi történt Hujber Ferivel? Régen egy normális srác volt, kicsit ugyan néha túlfűtött, de most rá sem lehet ismerni. Mi történhetett? Miért viselkedik ilyen furcsán, mint egy elmeháborodott?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez most komoly kérdés? Kő kemény drog elvonási tünetek!
2020. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, komolyan kerdeztem.

Nem tudtam h ez van a hatterben.

2020. nov. 23. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Facen olvastam egy jó kommentet.

Ez van,amikor 2 dl fagyállóra elszívsz egy doboz purhabot. :D

2020. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Durva 😕
2020. nov. 23. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de szerintem Jenő nagyon elrontotta, hogy Paliékhoz rakta be. Szerintem a Paliék mellé Miki jobban illene, és erős hármast alkottak volna. Félek, hogy Feri fogja tönkretenni a csapatmunkát, amit hétfőn nagyon megszívhatnak Attiláék ellen.. ne legyen igazam. Hajrá Pali!
2020. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5! Igen, én is hasonlóan látom.
2020. nov. 28. 08:05
 7/7 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Azt viszont nem tudom, hogy ebben az esetben mi lesz a vesztes csapat sorsa? Tehát tegyük fel, Paliék hétfőn kikapnak Attiláktól, ebben az esetben ők hárman fognak egymással párbajozni, és a közülük lévő harmadik meg megy haza? Azt nehezen képzelem el, hogy az egész csapat kiessen egy nap alatt, ezért kérdezem csak.
2020. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!