Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A digi szolgáltatónál van...

Ficak92 kérdése:

A digi szolgáltatónál van tv-re szerződésem mini csomag.Szeretném bővíteni a csatornák számát. Kérdésem: Érdemes megrendelni a Film Now csomagot? Véleményeket várok? Köszi előre is

Figyelt kérdés

#film now
2020. nov. 24. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A Film Now csomag egyetlen lineáris filmcsatornát tartalmaz, a Film Now-t, melynek műsorkínálatát megtalálod a honlapján.


[link]


Amennyiben ezek a filmek megérnek neked havi +300 forintot, bár most akcióban ha jól látom 3 hónapig amúgy is ingyenes, ha előfizetsz rá 1 éves határozott időre, mert nincs kedved letölteni, nem érhetők el mindenképpen drágábban pl. streaming szolgáltatónál, akkor megéri.


A Film Now-t a Digi csak SD-ben sugározza, ami szerintem egy kissé, főleg annak tekintetében, hogy a Digi saját csatornái közül pont a prémium filmcsatorna sugároz így, kissé gáz, de egyébként SD csatornaként jó a minősége.


Egyébként nem tudom most hogy van, de amikor én köttettem be a kábeles Digit - feltéve, hogy neked is az van és nem műholdas - akkor tulajdonképpen ingyen adták, mert kaptam hozzá HD set-top-boxot, aminek a bérleti díja 300 forint lett volna, de így abból kapok 300 forint kedvezményt és a Film Now-ért fizetek, mert az csak set-top-boxszal érhető el, ha jól tudom a CI+-os tévékbe helyezhető modul + kártya értékesítését megszüntették.


Bár az utóbb időben nem nézem a csatornát, de korábban előfordult, hogy nem az előzetesen kiadott program szerinti filmet adta, illetve olyan is, hogy +/- 10-15 perccel később / korábban kezdődött a műsor rajta.

2020. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. Üdv.
2020. nov. 25. 00:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!