Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igaz-e, hogy a koronavírus...

Igaz-e, hogy a koronavírus miatt senki sem jelentkezik televíziós vetélkedőbe?

Figyelt kérdés

A piramis is, meg a Bezár a bazár is felvételről ment. Nem láttam a játékosokon maszkot. Gondolom a TV2 már 2019-ben felvette A piramist meg a Bezár a bazárt, csak az idén vetítette le.

Szigorítások vannak. Az emberek csak akkor mehetnek el otthonról, ha vagy dolgozni mennek, vagy vásárolni. Ez azt jelenti, hogy a vidékiek nem utazhatnak Budapestre a vetélkedőműsorok (A széf, 1 perc és nyersz!, A kód, Áll az alku, Honfoglaló, stb.) stúdiójába. Áprilisban, amikor csak az élelmiszerboltok és a gyógyszertárak voltak nyitva, akkor a műsorvezetőknek is otthon kellett maradniuk.

Befolyásolja-e a koronavírus a tévéműsorokat?



2020. nov. 27. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek a korona előtti felvételek. Most nem forgatnak új műsorokat. Ez többnyire jövő tavasszal lesz gond, mert akkor vetítenék azokat amiket most vennének fel.
2020. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Befolyásolja, rengeteg film és sorozat az USA-ban is késik vagy jövőre át van tolva, és nálunk is ez lesz sok esetben.

Az viszont nem igaz, hogy nem hagyhatják el az otthonukat az emberek és csak dolgozni és bevásárolni mehetnek. Nincs kijárási sem lakelhagyási tilalom érvényben. Kijárási korlátozás van ami este 8 után él, de ha valaki úgy szervez programot és utazgatást hogy 8-ig hazaér, akkor azt szabadon megteheti. A forgatásokat is nyilván eszerint ütemezik.

2020. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Survivort azért halasztották el, mert az egzotikus helyszineket is elérte a koronavírust. Ráadásul a repülőjáratok is leálltak. Néhány emberük kiment, de azoknak is vissza kellett jönni. És Joe sem lehetett műsorvezető, pedig javában hirdették a műsort.
2020. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezni szerintem jelentkeznének, max a forgatásokat nem engedélyezik.
2020. nov. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma tudtam meg, hogy a COVID-19 járvány harmadik hullámának korlátozó intézkedései miatt a TV2 elhalasztja A nagy duettet. Most egyenlőre az Exatlont szoktam nézni. Lehet, hogy amikor befejeződik az Exatlon, utána már semmiféle vetélkedő nem lesz.
2021. márc. 19. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Survivor jelentkezését is leállították.
2021. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!