Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik TV csatornán legjobb...

Melyik TV csatornán legjobb szerintetek az időjárás jelentés?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a CNBC-n, de a CNN csatorna időjárásjelentése sem rossz, elég pontos.
2020. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó de magyar
2020. dec. 8. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
PL. az RTL-es és az M1-es adatainak is az OMSZ a forrása, úgyhogy ugyan az. Ha nem az adatokra gondoltál, akkor nekem RTL.
2020. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az időjárás előrejelzés is olyan dolog, amit már nem érdemes tévében nézni, remek appok vannak okostelefonra, amik sokkal jobban előrejelzik a várható időjárást, mint a tévében naponta egy alkalommal elkészített, majd többször megismételt időjárás jelentés.
2020. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szolókkal. A tévében lévő térképeken Alig lehet látni milyen nemű csapadékot mutat. Nagyon sokat általánosítanak nincs regionális jellege. Nincs órára szetbontott előrejelzés.

Elmondják, hogy esni fog a hó az eső az ónos eső, havas eső stb. De nem pontosan, hogy hol, mennyi es mikor. Vannak különböző csapadék előrejelző térképek megnézheted hany mm várható a tv- ben csak egy felhőcskét latsz amiből esik az eső. Nem látod, hogy az egyik helyen 50 mm várható a másik helyen pedig csak 5 mm.

Online elérhetőek különböző térképek, aktuális hőtérkép, szálló por koncentrációja, műholdkép, radar stb.

Szóval ha igazából pontosan akarsz tájékozódni felejtsd el a TV-t.

2020. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen értem, de csak a kellemes hangulata miatt nézem rendszeresen az időjárás jelentést, illetve a jóképű pasik miatt, na jó a meteorológus lányokat is megnézem azért


ez az egyetlen műsor, amit az M1 online kínálatából rendszeresen megtekintek


inspirálólag hat rám egy időjárásjelentés megtekintése, nemritkán idegen nyelvű, más országokra vonatkozó előjelezéseket is megnézek, ugyanakkor ezekből semmit sem értek, ha magyar nyelvű akkor amellett hogy feldob, mint a reggeli kávé, mellékesen még azt is megtudom, hogy nagyjából milyen idő várható.

2020. dec. 8. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ja, de azt nem kérdezted, hanem csak úgy általánosságban! Akkor, ha magyar, egyik sem. Az időjárás jelentés nem showműsor, hanem tájékoztatás. A neten az Eumet a legjobb, ott verifikálják is az értékeket. Az időképen 2-3 óránként változtatják az előrét, fogalmuk sincs semmiről, csak a radarjuk miatt érdemes őket nézni, a met teljesen használhatatlan, kivéve a műszeres előrejelzésük, de azt eléred máshol is, a metnet meg nagyon amatőr, nagyon kicsi a beválási százalékuk.
2020. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Országlakó válasza:
46%
Teljesen mindegy, a lényeg az, hogy ne Pataki Zita mondja el. Pontosabban, próbálja elmondani....
2020. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Én a Dráva mellet élek ,nekem a horvát DHMZ =250%.
2020. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Pataki Zita szimpatikus, de az a Szilvi a másik csatornán, na ő egyáltalán nem. Véber Istvánt is nagyon szerettem.
2020. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!