Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Gina visszamegy a...

Szerintetek Gina visszamegy a villába?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Ki az a Gina? Szerintem engem nem érdekel.
2020. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Gina elcseszte azzal, hogy rossz csapatba állt. Fruzsina miatt fogják őt is kiszavazni, mint Amandat.
2020. dec. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem
2020. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Ezer százalék, hogy vissza fog. Ő még kell egy darabig a műsor szempontjából. Itt lesz az, hogy belenyúlnak, és megfordítják a szavazatokat, vagy eleve egy gyengébb játékost fog kihívni, mint Vivi.
2020. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mit akar. Többször hangoztatta, hogy haza akar menni és így, hogy a legjobb barátnője is kiesett nem biztos,hogy bent akarna még maradni. Ha nem akar maradni akkor tudatosan Bálintot hívja ki aki ellen kint is marad, ha maradni akar akkor meg egy szerinte gyengébb játékost. Így, hogy kb mindenkin lila kendő van Moht vagy Danit tudja kivinni. Moh ellen nem hiszem, hogy visszajön neki biztos rengeteg barátja van kint meg a sok lány akiknek bejön rá szavaznak. Dani ellen szerintem nagyobb esélye lenne.
2020. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Dani viszont ott rúg bele Fru-ba ahol csak tud, és ez sokaknak (nekem is) tetszik👍 Dani ellen sem jönne vissza. Gina ezt most elcseszte, nem jó csapatba állt.
2020. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én őszintén remélem, hogy kiesik. Még Renátó és Fru kellene kiessen és talán elindulna az igazi játék, ahol taktikazni is lehet, nem csak fennhangon ordibalni a másikkal.
2020. dec. 27. 14:45
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha Fru is kiesne ott nem a játék kezdődne el, hanem a Love Island. A szerkeszztők sem fogják hagyni azt egy darabig. Nyugodjatok meg, és pontozzatok le. Újévben beszélünk, hogy kinek volt igaza. Én tudom mire megy ki a játék, vannak belsős infóim is. Gina úgy visszamegy mint a pinty. Valószínűleg a Vivien vagy a Moh fog kiesni. Azt is napokkal előtte megmondtam egy másik kérdésnél, hogy Fru nem fog párbajozni, lila kendős lesz. A birkák lepontoztak, azt igazam lett. Egy hétig csak a Gina kampány fog menni, és az ellenfele lejáratása, RTL jószokása alapján. Ti nem tudtok semmit. Latolgassatok és hergeljétek a jónépet Gina ellen, úgy sem ér semmit. Pszt.
2020. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább bent marad Fru, annál többen fogják utálni, annál jobban leégeti magát, hajrá, megnyerni úgyse fogja 😀
2020. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem visszamegy! Én birom,szerintem Amanda nélkül jobb lesz .
2020. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!