Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Ati vagy VV Gina?

VV Ati vagy VV Gina?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ati nem más, helikopterező Aurélió utánzója, menjen haza.
2016. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gina idegesítő, Ati nem sok vizet zavar. Menjen vissza Ati, aztán utána bárki ellen kiesik.
2016. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az első párbaj,hogy nem tudok dönteni...Gina óriási csalódás. Azt hittem egy okos,aranyos lány de annyi marhaságot hord össze vissza,hogy elképesztő.

Ati iszonyat idegesítő mikor próbál azzá válni ami nem ő,ugrabugráló,ordibáló Aurelio hasonmássá.

2016. dec. 2. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Ati nem tudja, hogy az ordibálós, extrém stílus nem jön be a nézőknek, a Tivyt is éppen ezért küldték haza. De ezt a bentiek nem tudhatják.

Gina elfáradt, ezek az emberek nem az ő társasága, egy diplomás nő nem érezheti jól magát ezek között. Még a kölyök Soma a legnormálisabb, meg a Dávid.

2016. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább Gina
2016. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gina!
2016. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem Gina, amúgy mindjárt kiderül. A játék szégyene hogy ekkora jellemtelen Ati eljutott idáig, meg hogy bekerült az is.
2016. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon durva, hogy Atit annyi ember szimpatikusabbnak látja, kíváncsiságból megnéztem az RTL 2 honlapján a kommenteket és nagyon sokan utálják Ginát. Az egyetlen bűne a lánynak, hogy rosszul adja elő magát, fülsértően visít. De Attila meg egy jellemtelen kretén (már elnézést), Gina legalább kiáll magáért.
2016. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül én is Ginára szavaztam :)
2016. dec. 5. 07:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ennyit megérdemelt a lány.
2016. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!