Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV2 miért ilyen minősíthetet...

A TV2 miért ilyen minősíthetetlen műsort ad még szilveszterkor is?

Figyelt kérdés
Komolyan, még szilveszter estére is a Sztárban sztár nevű borzalmat kell adni? Komolyan nincs jobb műsoruk? Ki akar ilyenkor is ilyesmit nézni?

2020. dec. 31. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Ugyanazon a véleményen vagyok veled, épp ezért nem nézek már tévét évek óta. Nagyanyám különben ezeket a műsorokat nézi, le se tagadhatná, mert csak arra képes, hogy elismételje a vetélkedőkben és az amatőr reality show-kban elhangzottakat.


Mellesleg a tévének meg vannak számlálva az évei, mert szinte csak a nyuggerek nézik, a fiatalok nem. Aki nem hülye, az felismeri időben, hogy hol hall hazugságokat, a tévében szinte csak ezt hallani. Szegény nyugdíjjasok egész életüket ezzel töltötték, hogy hagyták magukat manipulálni. A tévéműsorokat pont ezért nem színvonalasítják, mert akik nézik, azoknak az is elég.

2020. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Egek, ma már mindenki azt néz, amit csak akar, hála az internetnek.

Csak azért, mert neked valami nem jön be, még nem lesz minősíthetetlen.


A felsőbbrendűségi komplexustól vagy sznobságtól még nem lesz jobb a világ. Nyuggerezni nem éppen az értelem mintapéldája. Főleg a manipulálással jönni, amikor mindenhol (internet, tévé) valamilyen manipulatív tevékenység folyik, a reklámokat lassan meg sehol sem lehet blokkolni, mert ha blokkolót használok, akkor be sem enged lépni az oldalra.


Ha mindenáron értelmes tevékenységet akarsz folytatni, akkor bármikor elkezdhetsz unalmadban egy online "egyetemi kurzust" hallgatni (pl. coursera) vagy hasonló.

2020. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Ha nem tetszik a sztárban sztár, akkor nézz mást!

2020. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ki kötelez rá, hogy nézd ha nem tetszik? Kipanaszkodtad magad most jobb amúgy?
2021. jan. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt bajom a műsorral. Én a Vikingek utolsó évadát daráltam le tegnap. 😃😂
2021. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Én lemondtam az összes tv-előfizetésem,mert az ócska műsorokon meg az agyonismételt filmeken kívül már semmit sem láttam...Ma már ez a klasszikus tv-nézés idejétmúlt...Azért egy vasat nem fizetek h Bud Spencert meg Shreket kelljen néznem Harry Potterrel meg a huszadrangú nevenincs celebek bohóckodását meg a sosem volt vicces erőltetett standuposokat.Neten azt nézek amit én akarok és akkor amikor én akarom,és még a pénzem is megmarad...
2021. jan. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

2-es!


”Csak azért, mert neked valami nem jön be, még nem lesz minősíthetetlen.”


Ettől tényleg nem, de a kereskedelmi tévéműsorok nagy része tényleg minősíthetetlen.

2021. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!