Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azt miért nézik el jobban el...

Azt miért nézik el jobban el az emberek, mikor híres, nagy rockzenészek drogoznak és viselkednek minősíthetetlenül, mint a tinipopsztároknak?

Figyelt kérdés
Én rocker vagyok, de nehogy már a zene feljogosítson valakit hotelszobák szétverésére, ha meg Justin Bieber köpköd, akkor meg micsoda proli. Vagy drogoáz, ittas vezetés és a többi.
2018. jan. 19. 19:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*drogozás
2018. jan. 19. 19:41
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy tini még könnyebben változtathat, a befutottaknak meg már mindegy.
2018. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
80%
Ha popper, ha rocker valaki, mindenhogy szánalmas az anyagozás.
2018. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy vagy te rocker, rock zenét hallgató beszűkült pozor vagy, aki nincs tisztában a rock zenetörténeti múltjával.
2018. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert az emberek nagy részének a rock, az egyenlő a droggal, alkoholizmussal és társaival. Ezt nem csak úgy a levegőbe mondom, sok emberrel beszélgettem anonim, tudták hogy rocker vagyok, és mikor megláttak képen, szinte mind ledöbbent hogy jé nem egy bőrruhás agyontetovált izé vagyok. Ugyanígy rockerek/metalheadek is mondták nekem, hogy róluk is alkottak már hasonlóképpen véleményt. Szóval szemet hunynak felettük mert hát rocker és ez a rocker stílus. A tinipopsztárok és társaik pedig egyszerűen nem ezzel van azonosítva.


Mondjuk én annyira nem látom manapság, hogy pl. hotelszobák szétverése és hasonló szokások még élnének. Ha meg Biebernél maradunk: neki is volt már ittas vezetése, drogos is tudtommal, továbbá ez egy ilyen általános dolog lesz lassan, hogy aki népszerű azt utálni kell.

Félreértések elkerülése végett, nem szeretem Bieber zenéjét, emberként meg nem ismerem, és nem is nagyon érdekel.

2018. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide, utolsó, és miből állapítottad meg? Hogy pózer vagyok-e, nem tudom, most akármit mondok majd, akármilyen együttest, azt mondod, pózer vagyok. Minden esetre gyűjtöm a zenetörténeti könyveke,t és hallgatok zenét a 60-as évektől napjainkig. Valóban, Beethovenig nem megyek vissza az időben. Téged sért a kérdés, vagy mi a baj? A kérdésem amúgy akkor is jogos lenne, ha nem ismerném a zenetörténetet.

Nem értem, mitől vagányabb egy Steven tyler pl. Még a Két pasi meg egy kicsibe is beleírják, hogy a teljes 80-as évekre nem emlékszik, bezzeg Justin Bieber ilyet mondana, mindenki felhördülne.

2018. jan. 19. 19:53
 7/15 A kérdező kommentje:
2-es, ezt nem értem. Azt ne mondd, hogy a csúfolódók őszintén Justin Bieber és társai egészségéért aggódnak.
2018. jan. 19. 19:54
 8/15 A kérdező kommentje:

Mikor írtam, még nem az 5-ös volt az utolsó. Igen,a sztereotípiáról tudok, de ez nem válasz arra, hogy miért fogadják el. Hiszen mondatnák a sztereotípiát úgy is, mint egy problémát.


Ha nem is aktuális a hotelszobák szétverése, de sokan hallgatnak régebbi zenét, vagy olvassák sztárok életrajzát, és ma se háborodnak fel rajta. Te voltál az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt, köszönöm.

2018. jan. 19. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:

Szerintem még a média ami közrejátszik. Egy mai hétköznapi sztárt jobban felkapnak mint egy rockert. Aki megveszi egy rocksztár életrajzi könyvét vagy hasonlók, az azért veszi meg vélhetően, mert szereti a munkásságát, és kíváncsi hogy milyen életet élt. Ezért hajlandó elnézni olyan részleteket, amik megbotránkoztatnák az embereket (mint pl. Ozzy a denevér lefejezésével).

Ellenben a mai sztárok életét akkor is az arcodba nyomják, ha egyáltalán nem vagy rá kíváncsi. Jobban reflektorfényben van, így a reakcióhullám is nagyobb rá

2018. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, erre nem gondoltam, köszi.
2018. jan. 19. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!