Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem tartjátok undorítónak VV...

Nem tartjátok undorítónak VV Merci húzását, hogy átállt a másik csapatba?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nagyon. Ez látszott Bálint arcán is, csak nem akarta mondani. Ezek után én Bálint helyében tuti nem hagynám, hogy legközelebb mellém álljon. Remélem Gina kiesik, aztán megy majd megint a s*ggnyalás Bálintnak Mercike részéről. Én már az elején láttam, hogy leginkább ő, de Moh is nagyon kétszínűek, mindig oda állnak, ahonnan érdekük származik. Frut, Renátót sem kedvelem, sőt, a hideg ráz tőlük, de ők legalább tartják magukat ahhoz, hogy nem állnak be Bálint mellé, semmi esetre sem. De az, hogy egyszer ide, egyszer oda állok, mint Merci, szerintem nagyon szánalmas.

Bálint első párbaján beállt a Digo mellé, tehát Bálint ellen kampányolt, ahogy Moh is

Bálint második párbaján beállt mindkettő Bálint mellé

Bálint harmadik párbaján most Mercike megint beáll a másik csapatba, Bálint ellen kampányolva

Az a 82% sem az ő érdeme, mert őt annyian szeretnék, ez a magas százalék nagyrészt a másik csapat ellen, tehát Renátó, Fru, Gina, és Amanda ellen ment, ő ellenük szavaztak a nézők, nem Merci mellett. Szerintem egyáltalán nem erős játékos.



2020. dec. 31. 23:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és a kiválasztáson ráadásul még a jelét is Ginára rakta...
2020. dec. 31. 23:24
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi ilyen kérdést fogsz kiirni még erről a műsornak nevezett trehányságról?
2020. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Majd VV Zsiguli rendet tesz.
2021. jan. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy rosszul van szerkesztve a műsor. Nem tudjuk hogy mi a konfliktus oka, miért távolodott el Bálinttól, azt sem tudjuk hogy Ginaval mióta ilyen jó barátnők… Egyébként Merci erősnek hiszi magát, de igazad van abban, hogy nem mellette szavaztak olyan sokan, hanem Amanda ellen.

Ciki lesz neki ha Gina kiesik...

2021. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
88%

Szerintem mindezek mellett, a Fru meg a Renátó hatszor annyira kétszínű és undorító mint a Merci.

Tényleg furcsa volt ez a húzás a Merci részéről, de majd meglátjuk hogy fog viselkedni ha a Bálint vissza megy

2021. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Alapból kedvelem amúgy Mercit, de most nem értem. Gina is benne volt abban, amikor szándékosan provokálták őt, azt akarták hogy verekedés miatt kizárják. Most hirtelen nagy barátnők lettek?
2021. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem viszont szerintem az is közbe játszik egy picit,hogy egyszer egy párbaj előtt megkapta, hogy oda áll ahova Moh és szerintem most meg akarta mutatni, hogy nem függ Mohtól és önálló. Kíváncsi vagyok arra is meddig tartja azt, hogy külön alszik. Szerintem ha kiesik Gina vissza is megy.
2021. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban tenné ha végre megmutatná magát jobban, mert így csak az jön le, hogy olyan mint egy pióca. Pedig néha amikor beszél, tök értelmes dolgokat is szokott mondani.
2021. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most meg Frut ölelgette amikor vissza jött Bálint, és Gina kiesett.

Elég kétszínű a csaj...

2021. jan. 3. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lesz most, hogy Fru ráfogja beszélni Mercit, hogy Mohra tegye a jelét. Fru nagyon utálja.
2021. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!