Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan bírják az emberek...

Hogyan bírják az emberek manapság idegekkel a tévézést, ha már több a reklám, mint a műsor?

Figyelt kérdés
Régen, amikor még csak két csatorna volt, végig lehetett nézni egy műsort vagy egy filmet normálisan (arról nem is beszélve, hogy a műsorok is nézhetőek voltak). Utána elkezdték a műsorokat reklámokkal megszakítani, mostanában pedig már a reklámot szakítják meg nagy ritkán valami műsorral. Egyáltalán miért néznek még tévét az emberek?
2021. jan. 1. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert? Mit csináljak itthon egyedül? A könyvek drágák, könyvtár zárva, a netre ráun az ember, dolgom nincs. Kocsma, szórakozóhelyek dettó zárva.
2021. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

"a reklámot szakítják meg nagy ritkán valami műsorral"

A törvény szerint óránként 12 perc reklám (20%) megengedett, ettől többet nem látsz. Egyedül a vetítési szokások változtak meg, 2-3 hosszú blokk helyett sok kicsi van.


Az a maradék pár százezer ember aki még tévézik, megszokta. A többieket pedig már úgysem érinti. Aki meg kereskedelmi tévén néz filmet, és ahelyett hogy tenne ellene valamit csak háborog, meg is érdemli.

2021. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
napról napra szörnyűbben, főleg amióta újabban az az új szokás hogy a film elvágásakor, valamint újraindítás előtt, 6-8 ilyen "a szórakozást biztosítja a xy kft" jellegű bemondás még elhangzik.
2021. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pont jo. Ennyi idot birok egy helyben, utana megyek egy kort csak ugy a házban, vagy pisilek vagy iszom, vagy keresek kajat..
2021. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Akiket ez tényleg idegesített, az abbahagyta a tévézést a 2000-es évek elején-közepén. Én sem nézem már kb 10 éve.
2021. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Én a sportot (Olimpia, Forma-1, foci, úszás) leszámítva semmit nem nézek TV-ben. Főleg a kereskedelmi tévéket kerülöm jó messziről.
2021. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#2 És mi van akkor, ha megszegik a törvényt? Olyan nevetséges büntetések vannak, hogy zsebből kifizetik, főleg ha ilyen sok reklámot sugároznak.
2021. jan. 2. 17:04
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Leírtam,hogy birom. Valaszoltam. Erre lepontozás..


Akkor egyetérteni es szidni lehet??

2021. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Most volt Spongya Bob! Bírom. Elment egy óra. A reklám alatt meg haraptam valamit, WC-n voltam, hasznosan töltöttem az időt.
2021. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Én nem igen nézek már tv-t. Reggelinél néha bekapcsolom, de legalább 10 perc, mire találok egy olyan csatornát, ahol épp nem reklám megy. Aztán eltelik fél perc, és ott is reklám. :D
2021. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!