Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV10-el kapcsolatos jelenlegi...

VV10-el kapcsolatos jelenlegi véleményeket kaphatok?

Figyelt kérdés

Pl. ki a kedvenced, mit gondolsz ki nyeri, mit gondolsz a benti kapcsolatokról stb.

Én is nézem és kíváncsi vagyok hogy ki hogy gondolja jelenleg, mennyire egyezik meg másokkal a nézőpontom.

És egy fontos kérdés melyre mindenkitől választ akarok. Mit gondoltok Bálintról és arról hogy előreláthatólag harmadszor is visszajön?



2021. jan. 2. 18:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

Unalmas. Nincsenek érdekes arcok. Még balhézni se tudnak rendesen.

Robi tűnik a legértelmesebbnek.

Gina jó szereplő, nélküle még unalmasabb lesz a társaság. Hülye volt, hogy Bálintot hívta ki. Danit kellett volna. Nem tudom elképzelni, hogy a stílusa bárkinek bejönne.

Bár én azon is meglepődtem, hogy a nyávogó csak nyert Amanda ellen. Ráadásul akkora aránnyal.

2021. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Csak=csaj
2021. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem azert nyert Merci, es azert akkora folennyel, mert Amandat szinte mindenki nagyon utalta... ugyhogy ellene szavaztak 😅

Gina nelkul unalmasabb lesz, en kedvelem, Renatonak kellene helyette tavozni...

2021. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az előző párbajt nem Merci nyerte meg, hanem Amanda veszítette el, mert nagyon nem volt szimpatikus a viselkedése, ezért őt kiszavazták. A mai párbajon Bálint fog nyerni szerintem.
2021. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
Én innentől nem hinném, hogy nézni fogom még a műsort, mert dögunalom lesz. Marhára izgalmas lenne még hónapokig nézni, hogy egymás hátsóját nyalja a 7 fős csapat, a Virág hisztizik örökké a Dani miatt, a Dani úgy beszél vele, mint egy darab xarral, a Merci nyávog a Moh után, hogy miért nem szeretiiii, a Bálint meg apáskodik felettük és osztja az észt... Csodálom, hogy van ember, akit ez érdekel.
2021. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért, téged meg az érdekelt amit Gina művelt bent.

Szegény nagyon buta, egy icipicit kellett volna gondolkodnia és nem úgy alakultak volna a dolgok.

Azt sem tudta megmondani hogy miért utálja ennyire Bálintot, nem tudta megfogalmazni 😀

Szerintem valójában nem is utálta, csak Fru tele dumálta az agyát.

2021. jan. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon alpári, de szerintem nem olyan hülye. Pont azért hívta ki Bálintot, hogy kiessen. Már nem találta bent a helyét.
2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Ez is lehetséges, de ez esetben annyira leégette magát, hogy nem valószínű, hogy tovább fogják foglalkoztatni a médiában, bármilyen területen.
2021. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Igen, engem érdekelt, szórakoztató karakter volt. Szerintem a való világ nem arról szól, hogy ki olyan bent személyiségre, mint én, hanem hogy ki csinálja a műsort.
2021. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
72%

Ki a kedvenc? - Nincsen igazán. A VV10 felszínes személyeket és nem egyéniségeket sorakoztatott fel.


Szeretem a műsort? - Alapvetően igen, sokat mutat abból, hogy egy bizonyos rétegnek mi a preferenciája, érdeklődése és hogyan rendezi a vélt vagy valós konfliktusokat.


Mi a véleményem Bálintról? - Megosztó. Érettebb a többieknél, némi média ismertséggel. Nem őt gondolom befutónak, hanem oldalpályás egy csendesebb játékost - pl Robit.

2021. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!