Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek mi a véleménye Jungkook...

Kinek mi a véleménye Jungkook jelenlegi külsőjéről?

Figyelt kérdés

A toxic trollok csak menjenek tovább plz :')


Ja és szerintem lett Jknak ilyen "idgaf" személyisége?plusz azt vettem észre sokkal aktívabb és bátrabb lett.



2020. okt. 23. 12:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszik :D De ízlések és pofonok. Ott más a szépség ideál és ha jól érzi magát úgy akkor nekünk SEMMI beleszólásunk :)
2020. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
12%
Ugy nez ki mint egy leszbikus no.
2020. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Szerintem leírtam azt, hogy toxic emberekből nem kérek.Ha okosat nem tudsz mondani akkor haladj tovább
2020. okt. 23. 12:40
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sokat fejlődött mindkét téren. Mondjuk személyiségileg persze evidens,hogy fejlődik valaki azzal lenne baj ha nem :D.

Külsőre meg egy jó kiállású szép arcú ázsiai srác. 17/f

2020. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%

hát nem mondanék róla semmit... kb 10 tucat idol néz ki ugyan úgy... ha nem vetted volna észre kérdezőő ott a szezon divatot fanatikus követik az idolok legalábbis ki van nekik adva most pl ez a kér oldalt frufru középen meg csupasz haj lett a divat és mind fiu mind lány ezt hordja... olyanok is akik eddig erősen tartották az egyediségüket ez eléggé gáz szerintem meg nem egy idol festette be a haját szőkére és már hosszu ideje ezt is a "divat" miatt de olyanok akiknek abszolut nem áll jól vagy pedig eddig egyszer sem vagy egyszer csinálták de akkor meg nagyon rossz lett...


minden esetre a külsejét nagyon nem ő szabályozza főleg nem a kamerák előtt... ezért nem lehet mondani semmit sem rá a jót meg azért nem mert

1. nem az ő saját ízlése hanem egy külső ember egyéni ízlése

2. rá erőltették ha tetszik neki ha nem azt kell hordania

3. 22 tucat ugyan ezt hordja mert "divat" koreában ha valakinek nincs egyénisége


amit 1-es ír az ugy abromság ahogy van fent kifejtettem hogy ezt nem ő választja...

és kérdező nem lett bátrabb nem fejlődött igen a személyisége azért lett aktívabb mert a cég meg parancsolta neki mert hát lassan az idősebb line megy katonának és amúgy ezt a vak is észre vette hogy a számokban az idősebbek háttérbe szorultak a maknae line és jk meg nagyon előtérbe valamint most szinte csak jk-val promoznak... oké hogy üzlet de valamilyen nagyon gusztustalan módon csinálja a cég! nyilván a srácoknak nincs beleszólásuk ahogy az a nagy koreai könyvben meg van írva nekik kus az igazi nevük... ez a leggázabb biztos vagyok benne hogy amúgy sokkal kevesebb utáló lenne ha hagynák hogy a srácok srácok legyenek ne pedig egy előre legyártott eltorzult termékek... és sokszor tényleg olyan mintha kaliforniai melegek lennének sajnálom de meg kell nézni hogy hogyan néznek ki azok a melegek és látni fogod hogy nagyon hasonló a kettő... erről nyilván nem ők tehetnek hanem a cég mert tény ők a fő ludasok... nem mintha a bighit nem vitte volna el egy teljesen rossz irányba a többi alcég csapatát és ment a hiszti hogy milyen kevés volt a bevétel...

2020. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
10%
Jo amugy a 6-os válasz elég vicces volt 😅😂
2020. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Wow ennyi toxikus embert. Kislány? Már nem azért, de azért ahogy kinéznek? Azért kérdezd már meg attól a 50 millió fantól lányoktól és fiúktól hogy kislányosak vagy nem jóképűek ami egyébként relatív. Geez. 1-es voltam
2020. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Megint 1-es vagyok. Bocsánat amit értem csak kicsit "mérges" lettem amiket néhányan írtak. Nem olyannak szerettem volna írni hogy ne legyen véleményetek csak ahogy kifejezték magukat kicsit rosszul esett. Megtudom őket érteni hiszen a legjobb barátnőm se szereti a kpop-ot a stílusukat stb. De ő nem így fejezte ki mert tudja hogy szeretem őket hallgatni meg persze ahogyan kinéznek. (Az ázsiai emberek az esetem.)
2020. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

Mi az,hogy jelenlegi külsejéről?:D Nem követem már annyira a BTS-t,de szerintem még mindig ugyanúgy nézz ki,mint pár évvel ezelőtt,csak a haja más :)

Mellesleg a trolloknak itt,Jungkooknak véleményem szerint nagyon férfias ázsiai arca van,ha nincs teli filterrel a kép és szétszerkesztve,szóval natúran,mellesleg már nem vicces ez a kislányozás,régi duma,találjatok ki valami újat :D

2020. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
23%
11-es egyetértek :D 1-es vagyok
2020. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!