Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Dancing with the Stars le...

A Dancing with the Stars le fogja-e győzni az X Faktort?

Figyelt kérdés

A TV2-n hallottam, hogy idén is lesz Dancing with the Stars. Ha ősszel az emberek szombatonként a Dancing with the Starst fogják nézni, akkor lemaradnak az X Faktorról, így szavazni sem fognak.

Már kétszer is előfordult, hogy csak fiúk maradtak versenyben. Az első évadban kiesett a Janicsák Veca, 2019-ben meg kiesett a Bagdi Enikő. Fiút láthatok X Faktor nélkül is. Elég, ha belenézek a tükörbe. Egy fiún annyi látnivaló van, hogy szokott-e borotválkozni, vagy szakállas. Semmi bajom nem lenne, ha a tizedik lenne az X Faktor utolsó évada.

Ha nem lenne X Faktor, akkor mindegy lenne, hogy melyik csatornán van a Kiss Ramóna meg az Ördög Nóra. Mi lenne, ha senki sem nézné az X Faktort és nem is szavaznának egyik versenyzőre sem?



2021. jan. 4. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Inkabb x faktor en azt jobban szeretem
2021. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Én is az x-faktort kedvelem, főleg a válogatókat :D
2021. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Idén a Dancing with the Stars és az X Faktor ugyanabban az időpontban lesz. Az megoldhatatlan, hogy valaki a Dancing with the Starst is meg az X Faktort is megnézze.
2021. jan. 4. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az 1. évadod néztem és nem emlékszem hogy csak fiúk maradtak volna.
2021. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Innen meg lehet nézni az X Faktor versenyzőit:

[link]


Kétszer is előfordult, hogy csak fiúk maradtak versenyben.

2021. jan. 6. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
X faktort vissza tudod nezni rtl moston is
2021. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az X Faktor tizedik évada tavaly lett volna. Tőlem a végtelenségig is halogathatják a tizedik évadot. Megmondom őszintén, ugyan tavaly sem néztem a Dancing with the Stars-t, viszont valamiér lesz a műsornak második évada. Ha nem lett volna néző, akkor biztosan a Dancing with the Stars is úgy járt volna, mint a Csak show és más semmi, a Fuss, család fuss, a Nyomd a gombot, tesó!, stb.
2021. jan. 7. 14:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Idén férfi fogja vezetni az X Faktort. Mi lesz, ha valaki Kiss Ramóna miatt inkább a Dancing with the Stars-t fogja nézni?
2021. máj. 7. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen Miller Dávid akiről csak annyit tudok, hogy megnyerte az álarcos énekest. Emiatt is páran kiakadtak, de ugye fokozza az ellenszenvet, hogy Csobot Adél lesz Dallos Bogi helyett a mentor. Sokan utálták már az Álarcos Énekesben is. Szóval szerintem sokan a táncost nézik majd..az X faktor szerintem csak a válogatók alatt lesz érdekes. Én pl jobban szerettem míg Sebestyén Balázs vezette és Feróék voltak a mentorok, de még Szikoráék is jók voltak. Kíváncsi leszel az a Höcher vagy ki jön e még. Eddig mindig megjelent és széttört egy gitárt, mert nem jutott tovább. Meg lesz ugye a sztárban sztár leszek szerintem még annak is nagyobb lesz a nézettsége de majd kiderül. Az is ősszel kezdődik.
2021. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!