Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol tudom visszakeresni az...

Hol tudom visszakeresni az évekkel ezelőtti műsorújságot online?

Figyelt kérdés
Ha például beírom, hogy 2014. október 20. műsor, akkor a találatok között ki is adja, de amikor rámegyek, akkor a mai műsorra ugrik.

2021. jan. 9. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

itt tudsz keresni


[link]

2021. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon régiek. Nekem 2010 és 2016 közötti időszakról kéne. Viszont az awilime műsorújság csak 2017-ig megy vissza, az annál korábbi évek műsorával nem tudom mi történt, mert 2 hónapja még visszatudtam keresni a 2011-es műsort is, most meg már a 2016-ost sem adja be.
2021. jan. 9. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem is a korábban Animare, jelenleg Awilime jutott eszembe, ott valóban megvolt a tévéműsor vagy 10 évre visszamenőleg, de ahogy Te is írod, levették, gondolom mostanra túl nagy helyet foglalt a szerveren.


Ingyenesen a Hungaricanán, rá tudsz keresni a megyei napilapokra, vagy a felvidéki Új Szó c. magyar napilapra napi bontásban, azok nagy részében benne van a napi tévéműsor.


[link]


Az Új Szó egyes lapszámai 2017-ig vannak feltöltve, de csak néhány magyar csatorna van benne. A Nógrád Megyei Hírlap 2016-ig van fenn, ott majdnem az év végéig benne van elég sok magyar csatorna műsora.

2021. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uh, nagyon szépen köszönöm! Így megtaláltam amit kerestem! Mégegyszer nagyon köszi! :)
2021. jan. 9. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!