Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Discovery Science csatornát...

NetSpace kérdése:

A Discovery Science csatornát milyen más műholdas szolgáltatóknál lehet fogni?

Figyelt kérdés
Sajnos 2021. januártól kikerült a UPC Direkt kínálatából.

2021. jan. 10. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A Diginél biztos nem, a Telekomnál sem látom a kínálatban.
2021. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Számomra már az is kérdéses, hogy egyáltalán hol maradt elérhető. :) Mármint a Telenor MyTV-ből is kikerült. Országosan talán csak a Vodafone-nál érhető el, vezetékes tévé szolgáltatáson keresztül, illetve kisebb szolgáltatóknál.


Szerintem, ha ez így marad és nem sikerül megegyezniük a szolgáltatókkal a továbbításról, a Fine and Livinghez hasonlóan, hamarosan mehet a levesbe. Mondjuk a Vodafone-nál már érkezik a Discovery+, amin vélhetően elérhető lesz, kérdés ez bárki számára előfizethető lesz-e. Az Egyesült Királyságban és Olaszországban pl. a Discovery-nek vannak teljesen ingyenes csatornái is, melyek az online szolgáltatásukban elérhető bárki számára, Németországban is ingyenes a DMAX és a HGTV. Így nehéz megmondani mi lesz magának a tévécsatornának a sorsa.

2021. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fejlemények 2021.01.12.


(1) Érdeklődtem a TLC Magyarország FB oldal kezelőjénél, ahova tartoznak a Discovery csatornák, nem tudott segíteni. Annyit közöltek, melyek a hazai partnerek: Digi, Vodafone, Telekom, PR-Telecom, Tarr. Na mármost ebből csak a Digi és a Telecom a műholdas, ahogy írta az első hozzászóló, náluk sincs.


(2) Rákérdeztem a telenet.hu tv szolgáltatások összehasonlító oldalnál, mit tudnak erről. Sajnos csak megerősíteni tudták, hogy a Discovery Science immáron nem elérhető műholdon, csak a fentebb említett kábeles szolgáltatóknál.


Sokan reklamálnak emiatt, ahogy megtudtam. Egészen elképesztő, hogy olyan alapcsatornákat is kitett a UPC Direct, mint a sima Discovery, az Animal Planet, vagy az Eurosport - az alacsony nézettségre hivatkozva. [link]

2021. jan. 12. 21:57
 4/6 anonim válasza:
Én is imádtam a Discovery Science-t nem is értem amit sokan szeretnek azt miért kekl kivenni a kínàlatból.Bezzeg a Kanapé tv az van,amin 0-24 ben egy kandallót mutatnak...
2023. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Kanapé TV egy saját gyártású csatorna, minimális költséggel, a Discovery Science pedig fizetős, így egy szolgáltatónak mindig sakkoznia kell, mi az ami még elfér az előfizetési díjban legalább annyira, hogy a tévécsatorna részére a fejpénzt és a saját költségeit is ki tudja termelni. A magyar piac a maga kb 130-150 csatornájával egy nagyon elaprózott piac. Emellett hiába van ennyi csatorna, a premiertartalom továbbra is a nagy csatornákra korlátozódik. Legjobb példa a manapság RTL Három néven futó csatorna. 10 év alatt volt már komédiacsatorna Poén! néven, utána általános szórakoztató csatorna ismétlésekkel ekkor filmek és sorozatok a mentek rajta Prizmaként, később RTL+ lett belőle, de a tematika nem változott, utána jött rá némi sportközvetítés, illetve esténként egy ideig átállt az ún. true crime tartalmakra, majd most a névváltáskor filmcsatorna lett belőle, mely elsősorban vígjátékra koncentrál. Mindezt úgy, hogy az RTL-nek már van egy filmcsatornája a Film+ és az RTL Gold a Film+ 2-ből lett.


Nem nagyon ismer(t)em a Discovery Science tartalmait, de féltetelezem volt rajta mondjuk havonta egy premier, az összes többi ismétlés. Bár a Warner Bros. Discovery-nél vannak húzócsatornák, mint az Eurosport vagy a Discovery, de a többi közül kb DTX és az ID ami tulajdonképpen egyedi, Animal Planet helyett ott a Nat Geo Wild, a BBC Earth, a TLC helyett a FEM3, Spektrum Home, így a vége mindig az, hogy a leggyengébben szereplő csatornák kiesnek.


Én pont tegnap mosolyogtam, hogy a Network 4, újabb általános, szórakoztató csatornát indít Max4 néven, egyelőre kérdéses h ez az ingyenes földi sugárzású Mindig TV exkluzív tartalma lesz-e, de az ajánlók azt mutatják csak még egy csatorna jön, ami a TV4, Story4 és Galaxy4 folyamatosan ismételt sorozatait fogja adni.

2023. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5-ös Persze ok fizetős csatorna,de régen is egy feláras csomagban volt a Discovery Science több másik hasonló tematikájú csatornával együtt amiért nem sajnáltam felárat és szerintem velem együtt mások is ìgy gondolják :)
2023. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!