Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Előfizetés nélkül is elérhető...

Előfizetés nélkül is elérhető a Viasat3?

Figyelt kérdés
Igazából csak Tv2-t, Viasat3-t, Viasat6-t szoktam nézni. Ha lemondom az előfizetést, akkor a viasat3 maradna? azt tudom, hogy az rtl klub meg a tv2 az amúgy is lenne.
2021. jan. 11. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A Viasat3 csak műsorelosztókon keresztül érhető el. Azt nem írod, hogy melyik szolgátatónál vagy. Ha nem Mindig TV Prémium előfizető vagy, akkor nem marad automatikusan a TV2 és az RTL Klub, hanem legalábbis kell egy szoba- vagy tetőantenna a vételhez.
2021. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
upc-nél. csak azért gondoltam, mert bejön a viasat3 abban a szobában, amelyikben nincs bevezetve az upc-s doboz.
2021. jan. 11. 18:11
 3/6 A kérdező kommentje:
meg még az rtl klub, tv2, duna tv, tv4, m1 is bejön. Annyira feleslegesnek tartok ennyi adót, mikor csak kb 3-at nézek.
2021. jan. 11. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt az analóg kábeltévé megszüntetésekor az UPC a kb. 15-20 csatornát kódolatlanul kezdett továbbítani annak ellensúlyozására, hogy az analóg kábeltévét lakáson belül több tévére is szét lehetett osztani, míg ha jól tudom a digitális kábeltévé esetében egy set-top-boxot adnak ingyen a továbbiakat bérelni kell, ami hátrányos az előfizetők számára. Mivel az elmúlt 10-15 évben az eladott lapostévék tudják a DVB-C szabványt ezért ezek a csatornák nézhetők a set-top-box nélküli tévéken is.


Azt nehéz megmondani, h az a kínálat megmarad-e időlegesen ha elmondod a tévéelőfizetést, és csak a set-top-boxot kell leadni, vagy ki is kapcsolják központilag a tévét.


Középtávon vélhetően a Vodafone égisze alatt IPTV-re térnek át, így csak set-top-box segítségével lehet a tévéműsort nézni, bár lehet a csökkentett kínálat ekkor is megmarad DVB-C-ben, mert a probléma ezután is fennállna, h mi lesz a többedik tévékkel az előfizetőknél.

2021. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ. Amúgy ez még a nagy seggű tv :D
2021. jan. 11. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Közben néztem, hogy mindmáig vannak területek a Vodafone / UPC-nél, ahol megmaradtak az analóg csatornák továbbra is.


Mondjuk a Diginél a digitális kínálatnak kb. a fele elérhető analógon is. Úgy tűnik csak a Telekom digitalizálta véglegesen a kábeltévét, bár már ebben sem vagyok biztos. :D

2021. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!