Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps plus játékok örökre elérhet...

Ps plus játékok örökre elérhetőek a profilomon ha egyszer megkaptam? Ha szünetel az előfizetés attól még nem vesznek el igaz?

Figyelt kérdés

Hónap végén akarok venni egy ps4-t, a 14 napos ps plus trialt próbálom ki ingyen. Ezzel beaktiválom a március meg az áprilisi játékokat is. Kifejezetten a ratchet & clank érdekel. Szerintem két hét alatt simán ki is pögetném

Ha nem hosszabbítom meg az előfizetést, úgy hallottam nem indíthatom el őket miután lejárt, viszont az lenne a kérdésem, ha mondjuk 4 hónap múlva veszek előfizetést, akkor újra játszhatok vele a profilomon tárolja, akkor is feltudom újra telepíteni ha uninstaláltam igaz? Emlékszik rá a rendszer, hogy anno nekem ez megvolt, és innentől kezdve ha újra aktív az előfizetés játszhatók a régi játékok, amit korábban már valamelyik hónapban megkaptam?


2018. márc. 14. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
De.
2018. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hosszabbítom meg tegyük fel az éves előfizetésemet, és az összes addigi játék örökre elveszik? Mind a 24?

Hiába hosszabbítom meg 2 hónap múlva, azokkal többé nem játszhatok?


Ne már...

2018. márc. 14. 21:28
 3/6 A kérdező kommentje:

Tévedtél kedves első:

"A tagság legnagyobb előnye a havonta letölthető két ingyen játék, ami bizony egy éves tagság alatt összesen 24 játékot jelent! A játékok örökre megmaradnak a felhasználói fiókodon, ha már egyszer letöltötted őket, csupán annyi kitétel van, hogy ha játszani szeretnél az így megszerzett játékokkal, akkor aktív tagsággal kell rendelkezned."


Addig keresgéltem amíg nem találtam meg rá a pontos választ

2018. márc. 14. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, úgy értette, hogy ha lejár a plussod, akkor nem tudsz játszani a plussos játékaiddal. Ha újra befizeted a plusst, akkor megint tudsz velük játszani.
2018. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4

Igen erre voltam kíváncsi, tehát nem kell folyamatosan aktívnak lenni, csak átmenetileg nem érthetőek el a játékok, de nem vesznek el örökre. Ha előfizetek újra jatszhatok velük, és kapok újakat. Nyilván ha nincs előfizetés nem bővül a játék listám se. Ennyire voltam kíváncsi :)

2018. márc. 14. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
ha lejár a Plus akkor "lelakatolja" ezeket a játékokat, ha újra lesz Plusod akkor feloldódnak
2018. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!