Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket is irritál a Kőnig...

Titeket is irritál a Kőnig Anna az Exatlonból?

Figyelt kérdés
Nem gyakran van hogy valaki/valami irritáljon, de egyszerűen nem bírom elviselni azt ahogy beszél. Nyugtassatok meg, hogy mással is így van.

2021. jan. 12. 00:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ő egy korrekt lány, akinek rendben van a lelkivilaga. Nem nagyképű, nem hisztizik, nem keveri a sz*rt,segiti a társait.
2021. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

#11-essel értek egyet. Anna teljesen korrekt, a saját teljesítményével és a csapata előrejutásával foglalkozik. Azt gondlom, hogy amikor magyaráz teljesen ésszerű meglátásai vannak és a versenyben is jól teljesít.

A bajnok csapatban több olyan ember is van, aki végtelenül idegesítő számomra. Móricz Dani kifejezetten irritáló, folyamatosan a kihívok teljesítményén rágódik, ahelyett hogy ha pontot buknak a saját csapatában keresné a hibát. Nem mellesleg abban a csapatban Franci és Janka is eléggé megosztó személyiség.

Annát szerintem kár az idegesítő kategóriába sorolni, szerethető személyiség.

2021. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Én mindig egy kétszínű embernek láttam, aki amennyire tudja visszafogja magát. Tegnap a Livi, Dóri párbajnál kimutatta a foga fehérjét.

Nekem a bajnok csapat szimpatikusabb.

2021. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Aki a tegnapit látta és ezt tudja mondani... Hát, akkor lehetnek bajok. Amit tegnap leművelt a kihívó csapat az undorító volt. Annával és Bálinttal az élen és persze Dórika...
2021. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!