Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az EXATLON...

Mi a véleményetek az EXATLON bajnok versenyzőről, Franciskáról?

Figyelt kérdés

Először az exatlon facebookoldalán nagyon sokan dicsérték, kedvelték, mert, hogy milyen jó szívű, és előre viszi a csapatot, és motiválja őket...

Most viszont egyre többen kritizálják, negatív kommenteket írnak róla. mint , hogy pl , túl sokat képzel magáról, meg ilyenek..

Mit gondoltok most, és mi volt korábban a benyomásotok róla, ha változott, hogyan és miért?


2021. jan. 18. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom azért a negatívkodás mert kiderült hogy fétisvideókkal stb. kereste a pénzét. Egyébként U23 ban lett európa bajnok hét évvel ezelőtt. Szépen tönkre tette magát műcici, mű száj és szteroidok
2021. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
egy aggressziv allat, nemcsak a kinezete ferfias hanem a viselkedese is, mikor volt a duhrohama, a fiuk rendesen maguk ala szartak. Kimutatta a foga feherjet. Kimutatta hogy O ilyen. Nem egy finom, noies es harmonikus ember, hanem rendesen aggressziv. A versenyteljesitmenyerol nem tudok mert nem nezem, ezt a reszt veletlenul lattam. Ferfi szemmel egyszeruen visszataszito a kulseje, es ezekszerint egy idegbeteg is. nemtudom mit lehet rajta kedvelni.
2021. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%
Akármennyire is van egy olyan stílusa, ami nem minden ember számára lehet szimpatikus, attól még nem egy gonosz ember, és szerintem elég jól sportol, úgyhogy nekem nincs róla negatív véleményem.
2021. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nélküle sokkal unalmasabb lenne a műsor. Teljesen dilis a nő, de én nagyon csípem!
2021. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem szimpatikus ez a stílus sajnos. Sokan szeretik igazából, tényleg biztos egy jó ember, jó sportoló, de nekem ebben a műsorban nagyon nem szimpatikus személy.
2021. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 afer ***** válasza:
86%
Nekem szimpatikus, mint ember, a dührohama miatt követ vetni rá, annyi, mint amikor valaki szembeköpi magát. Mindenkinek vannak ilyen pillanatok az életében, csak nem adja le a tv2. Franci a többiekért haragszik, a csapatért, nem szimplán hiszti, amit csinál. Én kedvelem, mert jó ember.
2021. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
5- ös vagyok. Mégis miért lettem lepontozva? Elmondtam a véleményem, hogy nekem nem szimpatikus személy. Egy durva szó nem hangzott el róla, sőt azt mondtam, hogy alapból szerintem is egy jó ember, jó sportoló. Erre a sok Franci fan máris lepontoz. Tiszta vicc. Nem szerethet mindenki mindenkit, a kérdésben véleményt kértetek leírtam. Nem muszáj vele egyetérteni, de attól még miért kell lepontozni?
2021. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Szimpatikus, jó ember, a viselkedése emberi! Én is kiborultam amikor azt láttam, a kedvenc csapatom állandóan veszít, úgy hogy egy hajszálon múlik a dolog. Jogos volt a kiborulása. A csapatnak kellett, hogy valaki felrázza őket.
2021. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!