Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én tartom VV Virágot...

Csak én tartom VV Virágot külsőleg szörnyen "lepukkantnak" és igénytelennek?

Figyelt kérdés
De most tényleg, 18 éves fiatal nő létére úgy néz ki minden nap mint valami mosott sz*r. Minden nap napközben is melegítő, pizsama, 5 számmal nagyobb kapucnis pulcsi, zokni + papucs kombó, köntös, a haja mindig felvan gumóba gumizva, az arca tiszta ápolatlan és igénytelen. Én még otthon, egyedül sem nézek ki ennyire rosszul, pláne nem ha bemegyek a TV-be és 0-24-ben kamerák vesznek. Esténként lefekvéshez oké, ha valaki lemossa a sminket meg felvesz egy kényelmesebb ruhát, de napközben sem tudja rendbeszedni magát. Az ő ágya körül is van mindig a legnagyobb kupi. A többi lány hozzá képest tényleg nagyon igényes. A feladatokhoz is mindig unott birka fejet vág. Ő tipikusan az a személy, aki dögleni, meg szexelni ment be a villába. Ráadásul nem egyszer volt, mikor már a fiúk is megszólták, hogy nem fürdik valami gyakran...

2021. jan. 19. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Mellékelhettél volna ilyen képet, mert amúgy gőzömnincs kiről van szó :D
2021. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A fürdést tényleg csinálhatná gyakrabban.
2021. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, hogy ismeritek ezeket a szállóigévé vált szavakat, hogy:"Nefügyéle. Szeretem ha kicsit büdös a pi.a.Meg segget se törűjjé."Vannak pasik akiknek erre áll föl.A szagra. Szóval mindegy, hogy én igénytelennek tartom a kis virágszálat mert lesz olyan pasi akinek pontosan ezért lesz ő a megtestesült istennő. Az meg hogy nem tart rendet maga körül? Részletkérdés egy istennőnél.
2021. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És a szája is ki van csattanva már a sok cumitól
2021. jan. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de a barátja sokkal hányadékabb formában van. Túrja az orrát és megeszi. Folyamatosan úgy néz ki a csávó, mintha durván másnapos lenne és szinte érzed a szagot. Ez miért nem szúrja az emberek szemét? A csaj azóta trógerebb mióta vele van. Mint két kéregető.
2021. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őt már semmi nem érdekli csak, hogy Daninak megfeleljen. És mivel ő is igénytelen ezért meg is felel neki így Virág sajnos. Pedig nem lefelé kellene egymást vinni hanem felfelé húzni. De ugye ha kisminkeli magát az már nem jó, mert akkor jön az, hogy kinek akar tetszeni. Az se mindegy már kire néz meg, hogy öltözik. Ha kicsípi magát egy bulin jön a kiabálás. Kezd ez már olyan lenni, mint Fru és Renátó kapcsolata. És sajnos Virág is úgymond szolgalelkű így neki ez megfelel és bele is megy ebbe.
2021. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Fru jól néz ki smink nélkül is, de Virág borzasztó, hogy mennyire le van járva 18 évesen
2021. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy a többi lány hozzá képest tényleg igényes. Mindegyik fel tud venni napközben normális ruhát, megfésülködik, rendbeteszi a haját, az arcát, kis smink és ennyi. Nem úgy néznek ki mint ez a csöves.
2021. jan. 20. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Én olyan embert aki ennyire offon van mentálisan, nem engednek be a villába. Alapból voltak gondok, de még erre ratett 20 lapáttal a műsor. Sajnálom őt, remélem egyszer normális önértékelése lesz, jelenleg rossz úton halad...
2021. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a pasik jobban adnak magukra.
2021. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!