Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én tartom VV Virágot...

Csak én tartom VV Virágot külsőleg szörnyen "lepukkantnak" és igénytelennek?

Figyelt kérdés
De most tényleg, 18 éves fiatal nő létére úgy néz ki minden nap mint valami mosott sz*r. Minden nap napközben is melegítő, pizsama, 5 számmal nagyobb kapucnis pulcsi, zokni + papucs kombó, köntös, a haja mindig felvan gumóba gumizva, az arca tiszta ápolatlan és igénytelen. Én még otthon, egyedül sem nézek ki ennyire rosszul, pláne nem ha bemegyek a TV-be és 0-24-ben kamerák vesznek. Esténként lefekvéshez oké, ha valaki lemossa a sminket meg felvesz egy kényelmesebb ruhát, de napközben sem tudja rendbeszedni magát. Az ő ágya körül is van mindig a legnagyobb kupi. A többi lány hozzá képest tényleg nagyon igényes. A feladatokhoz is mindig unott birka fejet vág. Ő tipikusan az a személy, aki dögleni, meg szexelni ment be a villába. Ráadásul nem egyszer volt, mikor már a fiúk is megszólták, hogy nem fürdik valami gyakran...

2021. jan. 19. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Pont tegnap tűnt fel, hogy levan lakva , az elején őt szerettem a legjobban , de nagyon elcseszte ezzel az igénytelen Danival. Konkrétan egy szex robot lett többet van a füle mellett a lába , mint a földön!
2021. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg borzasztó ahogy kinéz, a tévések meg tele posztolják az Instagramját azokkal a nagyon előnyös képeivel. Tehát nem elég, hogy a tv- Ben így látjuk. Nem védeni akarom, mert nem szeretem a villában és tényleg nő létére így kinézni a tv- Ben .. legalább felöltözhetne, megfesülködhetne ha már sminkelni nem akar. De a régebbi insta képein nagyon jó formában van, bár lehet agyonig vannak szerkesztve a képek, de akkor is, ott legalább adott magára. Szerintem is a Dani mellett lett ilyen, tényleg mindketten ugyanolyan igénytelenek. És a Daninak így tetszik, így jó ezért nem is fog változtatni.
2021. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!