Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akiket ezekbe a prank videókba...

Akiket ezekbe a prank videókba megprankelnek azok tényleg idegen emberek?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy akik ezekbe a prank videóba szerepelnek azok tényleg idegen emberek vagy csak az egész el van játszva mintha azok lennének és valójában ők jelentkeztek a videóba

[link]



2021. jan. 21. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy természetes reakciót nem láttam a videóban. Az első volt a legrosszabb, ahol a lány semmit ne reagált arra hogy egy idegen felé lendíti a karját. Ez olyan önkéntelen reflexeket kellene hogy beindítson, hogy a lány elugorjon vagy hadonásszon a kezével. A többi "áldozat" arca és viselkedése is kicsit merev, mint aki pontosan tudja hogy felvétel van, és el kell játszania a meglepődést. Az a jelentéktelen és következmény nélküli fogócska ami ezeket a prankeket követi is szánalmas, életszerűtlen.
2021. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy is! Simán per lenne a vége, vagy megvernék őket! Ez mind megrendezett, csak a sok 10-15 éves beszopja, hogy igaz és kattintanak, ezzel pénzt keresnek ezeknek a prankereknek! Ezért nem szabad youtube-ot nézni, mert minden kattintással valakinek ingyenpénzt adsz! Neked ad valaki ingyenpénzt?
2021. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
#2: a kattintásból nem lesz még pénze senkinek. Ahhoz a videón lévő reklámokat meg kell jeleníteni és végignézni.
2021. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as a kattintás is pénzt hoz! Ha magas a nézettség, akkor jönnek a szponzorok! Szóval én ezért nem youtube-ozom már régóta! Rajtam senki ne keressen.
2021. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Király vagy!

Gondolom gyalog jársz, hogy se a közlekedési vállalat, se a benzinkutak, se a kerékpár építő cégek ne keressenek, ja és mezitlább mert a cípőn is valakinek haszna van. Egyégybként meg fényevő, mert a kaján is keres valaki. Bocs a Trollkodásért de nagyon rossz a hozzá állásod a dolgokhoz.


Kérdés, te hogyan keresed a pénzed? Szóval kin és hogyan keresel?

2021. jan. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A prankvideók minimum 90%-a kamu,megrendezett.
2021. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a Just for Laughs: Gags stábjára nem mondjátok ugyanezt, mert ők valóban civil járókelőket viccelnek meg az utcán. A TeCsős prank marhaságok nagy része valóban kamu.
2021. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2021. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Nagyrésze? Ott kb mindegyik az, amelyik meg nem, az annyira gagyi, hogy én érzem magam kellemetlenül. A kedvencem mikor mikulásnak öltözött az egyik gyerek... Semmi vicceset nem csináltak, mikor leült egy nő mellé ő sem nem nevetett, csak a szekunder szégyenérzetet láttam az arcán.
2021. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!