Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ennyire rossz és nézhete...

Miért ennyire rossz és nézhetetlen a magyar tv-műsor? Se egy jó film, semmi nincsen benne, egyik csatornán sem.

Figyelt kérdés

Hónapok óta nincs mit nézni a tv-ben, ha véletlen nagy ritkán adnak 1-2 jó filmet, azt már tuti leadták 50-szer, a 7 napjából 6 napon CSI, vagy NCIS megy valamelyik csatornán, van, hogy egyszerre 3 csatornán is.


Aki nem sorozatfüggő, mit nézzen?


2010. aug. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Uborka szezon van :\ nyáron nagyot zuhan a nézettség és ilyenkor nem éri meg nekik semmi újat adni. De már csak 2 hét van a nyárból, szeptemberben pedig jönnek az új műsorok és a régi kedvencek.
2010. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz: "magyar".
2010. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a jó filmek drágábbak... Valamelyik adón volt, hogy valami magyar hét lesz, hogy csak magyar filmeket adnak... hát dobtam egy hátast örömömben-.- de legalább gondoltam az ingyenesen letölthetetlen (mert magyar!) Kaméleon c. filmet végre megnézhetem. Bukta, mert karnyújtásnyira volt az Oscar jelölés előtti kapu előszobájától, szóval nyilván dupla annyiba kerül, ezért nem adják. Kíváncsi lettem volna mivan, ha jelölik is Oscarra... akkormár előzetest sem adtak volna, vagy mi?!
2010. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!