Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek az Alekosz feleség...

Szerintetek az Alekosz feleséget keres c. műsor a magyar média legalja?

Figyelt kérdés
vagy van alább?
2011. máj. 28. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mindig van lejjebb


sztem amúgy az Ezek megőrültek volt a legalja

(eddig)

2011. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Győzi műsorvezetése és az összes politikus a plebs felé intézett szónoklatai szerintem még Alekosz műsorát is verik alulról.


Mindháromban az a közös, hogy nagyon komolyan hülyének nézve érzem magam általuk.

2011. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem a betelefonálós játékok, és jósműsorok mindent visznek..:P
2011. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Már évek óta mondogatom bizonyos műsorokra, hogy ez a legalja, és kiderül, hogy mindig tévedek, mert van lejjebb...
2011. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazatok van, a jósműsorok és az ezek megőrültek is nagyon "legalja" gyanúsak.
2011. máj. 28. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek megőrültek szerintem attól lejjebb nincsen! Mert ott ráadásul celebek égették magukat persze jópénzért!
2011. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ezek megőrülteket nem néztem, max 1-2 részt, de szerencsére elkaptam egy Steiner ratyis tojás kvízt, jól szórakoztam rajtuk, annyira hülyék hogy az már fáj :D

Szerintem pedig a legalja a hülye sorozatok, máricsuj meg ezek a koradélutáni szennyek. Ezelről azt mondják egész jó, meg Imdb-n is szép pontozást kapott a barátokközthöz hasonlított 2.x-hez képest Ami az rtl fegyvere, mert sokan nézik. De nem nézem egyiket se.

Ez a duettes baromság volt még szerintem elég szar.. senki nem nézte sztem, tegnap sörözőben láttam hogy finálé volt, végre..

2011. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem a dél-amerikai szappanoperák egy külön műfajt alkotnak.


Vannak, akik szeretik, és vannak, akik nem..

Nem gondolom, h ez a legalja!!

2011. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a legalja, mert az RTL mindig újabb mélységeket képes elérni. Szóval messze van még a legalja. Még ott lesz az Xfaktor 2 is...
2011. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem ennél már csak telejózsda és egyéb ilyen műsor ami a hiszékeny embereből él 420ft/perc
2011. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!