Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV10 Fru tényleg szerelmes...

VV10 Fru tényleg szerelmes szerintetek Renátóba?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, nagyrészt azért játssza meg magát, hogy "érdekes" maradjon és ő is "pozitív" beszédtéma legyen, másrészt "fejből", mert örül, hogy végre valaki elviseli őt. Mellesleg Renátónak is csak egy kapaszkodó Fru, csak az elején volt szerelmes. Most meg marad vele, nehogy már otthagyja, amikor ennyien utálják amúgy is. Ti mit gondoltok?

2021. jan. 31. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szánalmas mindkettő, meg is érdemlik egymást.

[link]

2021. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Az elején kapásból visszautasította, még attól is fintorgott, ha a srác egyáltalán csak hozzá ért.
2021. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már, lehet Rönó kiosztott neki pár pofont.
2021. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Az elejen azt hitte Renátó egy erős játékos, ezért állt vele össze. Nyilván volt benne egy ellentetes érzés hogy mindenkivel elhiteti közben nem szerelmes, ezt a rossz érzést csak úgy tudta elnyomni hogy magával is elhitette hogy ő igenis szerelmes Rencsikebe...
2021. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De Bálint sokkal erősebb és ez szerintem azért bent is érződött és nála is lett volna esélye... Bár lehet, hogy ő nem adta volna be a derekát és akkor bukó lett volna. Egy kicsit elkalkulálta magát a lány.

Viszont kíváncsi leszek, hogy meddig maradnak együtt kint.

2021. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, Renátó az elejen hangosabban ordibalt mint Bálint, szerintem paran simán elhittek hogy Renátó az erősebb :D
2021. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vivi többet érez Bálint iránt szerintem, mint a "nagy" szerelmes a Renátó iránt.
2021. febr. 26. 15:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!