Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek, kinek...

Ki a kedvencetek, kinek szurkoltok a Való világból?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Robi a kedvencem, neki szurkolok
2021. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is favorit.
2021. febr. 13. 21:05
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Robi vagy Bálint fogja nyerni, kedvencem a Robi. De a kiesett Virágból hiába akarnak x-faktor sztárt csinálni, hangja nincs annyi, amennyi oda kellene.Igaz, egyedül ő nem énekelt hamisan, de ez kevés. Viviből és Bálintból lehetne jó műsorvezető,Robi is alkalmas lenne, de a többi?
2021. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Robi nyerje meg! Ez egy taktikai játék és ő taktikázik. A többiek meg mint az a serpenyő a hóban az egyik részben :D vannak ott a nagy semmiben, esznek, isznak és meg vannak sértődve, ha valaki éppen okosabb náluk.
2021. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Vivi a kedvencem. Nagyon off a nő. Én egyszerűen nem tudom eldonteni hogy tényleg ilyen hülye vagy rajatszik (szerintem amúgy az utóbbi) de a lényeg hogy rengeteget lehet rajta röhögni.
2021. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Remélem Bálint nem nyer, elég nagy az arca. Szerintem ő már meg is van ott bent győződve arról, hogy tuti ő nyeri.

Robit jó játékosnak tartom, taktikus a srác. Sok mindenkivel inkább érdekből van jóban.

Vivi jószívű és aranyos lány, viszont benne is elbújt a kisördög, kicsit kamusnak tartom, sok dolgot ki is színez.


De így inkább Robinak adnám a pénzt.

2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Igen a pénz tényleg Robinal lenne a legjobb helyen. Én Mercit bírom, szerintem szórakoztató és a maga modjan cuki, de szegénynek "rózsaszín foltok" vannak az agya helyen (vagy hogy mondta :D) és nem hiszem hogy bármi okosat tudna kezdeni a pénzzel..
2021. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is Robi az, aki a leginkább megérdemli a fődíjat. Normálisan viselkedik, egy szimpatikus srác. Második helyre Vivit tenném. A többieket meg egyszerűen nem bírom.
2021. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Vivcsóka. Besírtam most az iq teszten, hogy becsicskította a sok nagyokost :D Mercike utolsó lett, soha nem gondoltam volna. Csoda, hogy az a lány levegő tud venni, annyira éjsötét. Amúgy ettől még nem rossz ember, de félelmetesen buta. Vivitől meg remélem elnézést kértek, hogy így lebutázták. Sokkal több van abban a csajban, mint amit mutat, én csípem őt.
2021. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy Vivi abszolút nem buta, szerintem full rafinált... Az egész játékát felepitette fejben, amíg a többiek meg azt hiszik h s*gghulye... Az amúgy mindig felidegesit hogy Mercike nézi le Vivit hogy buta... Én is nagyon bírom a nőt!
2021. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!