Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nagy Bálint rajongók, még...

Nagy Bálint rajongók, még mindig ez az idegbeteg agresszív állat a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Hogy beszélt szegény Vivivel? Nem is tudom mit csinálok veled, ha nem mész ki? Húzzál ki innen és kapd be a faxom? Hát ki ez az ember? Ezt szavazták vissza 3x csak gratulálni tudok hozzá, én az elejétől kezdve láttam benne az elfolytott agressziót.

2021. jan. 15. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

minősíthetetlennek és elfogadhatatlannak tartom a hangnemet, amit megengedett magának, ezt most végtelenül túltolta.

nem mondanám, hogy “szegény Vivi”, mert tény, hogy többször, ha nem is szándékosan, de nem úgy adott vissza informàciókat, ahogy azok elhangzottak, úgyhogy azt megértem, hogy ez felhúzta a többieket. emellett rosszul eshetett, hogy hiába próbáltak segíteni (főleg Robi, Merci és Moh), azt mondta nekik, hogy őt Dani rángatta ki a szarból.

ettől függetlenül tegnap sajnáltam, és el fogok rajta gondolkozni a továbbiakban, hogy érdemes-e Bálint erre a “kultuszra” és rajongásra.

2021. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Vivit szerintem nem kéne sajnálni, bár igen, Bálint most tényleg túltolta, ennyire nem kellett volna. Viszont valamilyen szinten érthető a reakció Bálint részéről, mert nem tudom, hogy ki lenne az az épeszű ember, aki egy ilyen agyhalottat mint a Vivi hosszútávon eltudna viselni.
2021. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ki a fene az a Nagy Bálint?
2021. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Filipánics :D
2021. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nekem még mindig a kedvencem.
2021. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is bírom. Lehet, tegnap túltolta. Viszont, nem tudjuk, hogy ez a fajta bezártság belőlünk mit hozna ki. Értelmesebbnek tartom a többieknél. Ennek ellenére, nem volt szép, amit tett.
2021. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem annyira megjátszottnak tűnnek ez a kiborulásai. A hangnem, a gesztikuláció, minden. Szerintem rájátszik.
2021. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Mert ő beepitett ember.
2021. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Én valami miatt éreztem, hogy a megnyilvánulásai és a tettei nem őszinték.

Akkor járatta le magát, amikor nem állt ki Vivi mellett a nehéz szituációban, hanem szidta a csajt.

Robi és ő az eszükkel, valamint a műveltségükkel próbálnak kitűnni a többi villalakó közül, viszont egyáltalán nem szórakoztató karakterek.

Ideje lenne már hazamennie!

2021. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Jaj, én utálom Bálintot, mert nem áll ki őszintén a barátai mellet, hanem még hátba is támadja őket.

Robi a másik ember, akit egyáltalán nem kedvelek, hiszen mindig azt csinálja és azt mondja, amit az önmagát "vezéregyéniségnek+ tartó fiú.

Az arckifejezései mindent elárulnak róla, azt is, amit nem ő nem gondol.

Néhány napja eléggé kiborított, amikor a villalakók a párbaj előtt elmondták a véleményüket, majd Bálint Vivit is megbántotta és Fruzsi mondandójába is beleszólt.

2021. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!