Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-Faktor privát meghalhalgatás...

X-Faktor privát meghalhalgatás? Többi lent.

Figyelt kérdés

A napokban rám írt Instagramon egy RTL-es castingos, hogy lenne-e kedvem szerepelni az X-Faktor 2021-es évadában. Először furcsáltam is hogy miért Instagramon keresnek meg privát üzenetben, de utánajárva a dolgoknak elvileg ez bevett szokás az RTL Klubnál készített műsorok esetében.


Már egy jóideje foglalkozok zenéléssel, ezért is nem azért megyek oda hogy hülyét csináljak magamból.


Viszont érdekes számomra, hogy a castinggal foglalkozó munkatárs azt írta hogy engemet elhívnának egy privát meghallgatásra ahol a műsor szerkesztői lesznek csak jelen. (se nézők, se mentorok)

Jelen pillanatban arra hajlok hogy elmegyek erre a privát meghallgatásra, de ha úgy érzen hogy csak egy beetetés az egész akkor hagyom a picsába.


Annyit szeretnék megtudni hogy köztetek volt-e vagy van-e olyan akivel volt hasonló akit így megkerestek, és megjelentetek egy ilyen szerkesztői meghallgatason.

Milyen tapasztalataitok voltak?



2021. febr. 15. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Írjátok meg, hogy alakult? Az unokatestvérem is mára hívták be. Nem telefonált.
2021. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

8/11

Még nem voltam, volt már a városomban egyébként válogató, de a vírushelyzet miatt nem mentem, szóltam is nekik hogy nem tudok menni, azt mondták hogy semmi gond, majd keresnek más időpontot mert nagyon meg akarnak hallgatni.... Ezért is érdekes nekem hogy beetetés ez a túlzott érdeklődés vagy a megszervezettségre ad okot...


10/11

Először azt mondták hogy lenne egy privát meghallgatás Budapesten, a székházban náluk, de időközben indítottak helyi előválogatót is amire elhívtak, arra nem tudtam elmenni a mostani szitu miatt, ezért mondták hogy majd most áprilisban kerítenek időpontot és vagy személyesen vagy online tartanának nekem egy meghallgatást.

2021. márc. 21. 06:49
 13/15 anonim ***** válasza:
Érdekelne, mi lett a vége.
2021. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Nekem a lányom énekel, 17 éves, tanul énekelni és amatőr koncerteken sokat énekelt a covid előtt. Két éve elment egy meghirdetett meghallgatásra, 3 dalt énekelt, élvezte, mert egy kocsmában volt, a közönségnek tetszett, de utána nem történt semmi.

Az XFaktorosok tavaly megkeresték, küldjön videót, utána behívták. De a covid miatt törölték az egészet.

Novemberben megint keresték, küldjön új videót, megint behívták.

Pénteken voltunk az RTL székházban, én kísértem el.

Nagyon sokan voltak a behívottak. Rengeteg fura alak, fiatal, idős, furcsa, szimpatikus, stb. Regisztráció, fénykép, várakozás. Egyesével hívták be őket. Mindenki kb. 15-20 percig volt, a lányom 6. Egy számot énekelt, ők választottak a vitt dalok közül (hattal készült). Előtte kérdezgették, mi szeretne lenni, stb. Éneklés után azt mondták, majd értesítik, semmi visszajelzést nem kapott, igaz, az a lány, aki kísérgette be őket, mutatta hátul, hogy jó volt. K.b heten voltak bent. De kedves volt mindenki. Bent és az adminisztrációnál is.

Egy lánnyal beszélgettünk, ő kettőt énekelt, de leállították, meg azt mondták, vihetett volna pörgősebb dalokat. De őt ott tartották interjúzni, az én lányomat nem.

Gőzöm sincs, hogy továbbjut, vagy sem. Az a szerencse, hogy nem is izgatja nagyon, most csak arra koncentrált, hogy felkészülten menjen. Azért akart csak menni, mert unatkozik a digisuli meg a korlátozások miatt.

Az XFaktor tutira megrendezett műsor. Szerintem azért keresnek embereket, mert már kevesen jelentkeznek. A meghallgatásokon szerintem karaktereket keresnek, a nagy számok törvénye alapján mindenfélét, aztán majd kiderül, belefér e a műsorba. Biztosan keresnek jó hangokat is, de behívják a teljesen elborult alakokat is, mert ugye belőlük lehet jó show-t csinálni az elején. És az is biztos, nem csak a jó hang számít, hanem a karakter, stílus, és a kinézet is, bármennyire diszkriminatív. Mennyire tud beszélni, lámpalázas e, leblokkol a színpadon....sorolhatnám.

Ezért szerintem nem kell komolyan venni semmilyen szempontból. Akit érdekel milyen, menjen el! Egy napot érdemes rászánni.

Éjjel Nappal casting is volt ugyanott, meg Házasodna a gazda, viccelődtünk, azt is megpróbálja...

2021. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, én sem venném komolyan, ezeknek só kell, nem jó énekesek. Jó hogy végig vitte az egészet, remélem, hogy tovább jut. Én azért inkább az Éjjel-Nappal Budapestet választottam volna, arról úgyis nyílvánvaló, hogy gagyi.
2021. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!