Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékszik valaki ennek a...

Emlékszik valaki ennek a sorozatnak a nevére?

Figyelt kérdés

Nem sokra emlékszem belőle, de megpróbálom legjobb tudásom szerint elmagyarázni azt, amire igen.

Úgy rémlik, mintha a Minimaxon ment volna, valami 2D-s animációs sorozat a helyes táplálkozásról (legalábbis az alapján, amire emlékszem, szerintem ez volt a téma). A táplálkozási piramis minden ételcsoportjának volt egy királysága(?), és a főszereplők ezeken utaztak keresztül. Az egyik részben az édességek földjére mentek, ahol látszólag minden színes volt, az emberek pedig boldogok, és csak édességeket ettek, semmi mást. Idővel viszont kiderült, hogy az egész csak egy hallucináció amit a sok édesség okoz; valójában az épületek romosak és szürkék, az édesség, amit az emberek magukba tömnek, valami zöld nyálkaszerű dolog, és csak úgy lehet megszüntetni a hallucináció hatását, ha valami más ételcsoportból eszik valamit az ember. Úgy rémlik, mintha az édességek földjének lett volna egy gonosz uralkodója, aki nem akart kereskedni a többi királysággal, és ez volt az oka, hogy a főszereplők odamentek nyomozni, de ebben már nem vagyok biztos. Egy ponton volt egy verseny is egy félgömb alakú arénában, amiben részt kellett venniük, de többre nem igazán emlékszem.

Tudom, hogy ez nem sok, de ha valaki emlékszik rá, meg tudná mondani, hogy mi volt a címe?



2021. febr. 17. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is rémlik valami, talán a Zöld osztag volt az, de egyáltalán nem vagyok benne biztos.
2021. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kaja kalandok
2021. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!