Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a brit sci-fi sorozatnak...

Ennek a brit sci-fi sorozatnak emlékszik valaki a címére?

Figyelt kérdés

Hat részes volt, de lehet, hogy nyolc, de biztos rövid sorozat volt. A történet szerint földönkívüliek érkeznek a Földre, egy mező felett vagy falu mellett állnak meg az űrhajójukkal a Brit-szigeteken. Az emberekkel nem lépnek kapcsolatba, csak úgy lebegnek a föld felett. A katonaság kivonul, sátrakat húznak fel a közelben. A főszereplő egy nő volt, szerintem szőke, elvált vagy özvegy, egy lánya volt. Nem katona volt, hanem valamilyen tudós, aki próbálta kideríteni, mit akarnak az idegenek. Egyszer elrabolják őt, aztán visszajut, az alkarján egy karcolt N-nel, ami nem akart begyógyulni. Arra jut, hogy saját maga karcolta bele, N-dimenzós tér rövidítéseként.

A sorozat végén atombomba ledobását rendelik el, s ott a vége, nem tudjuk meg, mi lesz utána.


Valamikor a kilencvenes években került adásba, szinkronos volt.



2020. aug. 31. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam.De hirtelen ezt találtam.Talán ez volt az:


[link]

2020. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagy valószínűséggel ez volt az. Köszi!
2020. aug. 31. 17:26
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Van egy újabb netflixes sorozat, ami nagyon hasonlóan indul.

Egyelőre egyetlen évad van kint, lehet, hogy nem is lesz folytatása.

[link]

2020. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd belenézek egyszer.:)
2020. szept. 2. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!