Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik szeretik a TV reklámokat?

Figyelt kérdés
Most megint elkezdtem tv-t nézni, és kíváncsi lennék, hogy van-e olyan ember, aki szereti a reklámokat a tévékben?!

2021. febr. 21. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze! Én Pl a 80-as évek vége óta gyűjtöm őket VHS-re. A mai reklámok mondjuk már nagyon gyengék a 80-as, 90-es évekhez képest.
2021. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyik ismerősöm panaszkodik, hogy azért nem szereti a TV-műsorokat, mert filmmel megszakítják a reklámokat.
2021. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak, nem is a reklámot, magát a szünetet szeretem, addig pisilni megyek, szenyáért, inni, járkálok kicsit
2021. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokan, az biztos. De nem is azért vannak a reklámok hogy szeretni kelljen őket, hanem a csatorna gyakorlatilag ebből termeli magának a bevétel nagyját.
2021. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, ahogy #3. Ha nem lenne reklám, hogyan bírnék ki másfél-két órát egyhuzamban? Köszi, reklámok! 😁 😇 📺
2021. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már jó pár éve nem láttam reklámokat. Tv-t nem nézek, nincs is. Böngészni kötelezően reklámblokkolóval szoktam. Rádió helyett streaming, tv helyett is. YouTube-ot telefonon csak böngészőből, blokkolóval használom. Szóval én kifejezetten nem szeretem a reklámokat.
2021. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a régi reklámokat szerettem, a 80-as és 90-es években, de elvétve a maiak között is van néhány jó, bár nem túl sok.

Egyébként a #3-ashoz és az #5-öshöz hasonlóan én is azért örülök nekik film közben, mert ilyenkor ki tudok menni WC-re, vagy kajáért, innivalóért. Éppen ezért, ha közszolgálati csatornán adnak filmet (ahol ugye nincs reklám), ami érdekelne, inkább rákeresek interneten, hogy fenn van e, és ott nézem meg inkább.

2021. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!