Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A ValóVilágba behívják a...

A ValóVilágba behívják a szereplőket? Mi alapján találnak rájuk, ha vannak olyanok is, akik korábban nem voltak ismertek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Közösségimédia.


Én is ismertem személyesen olyan embert, akit felhívtak, hogy tetszik nekik a facebook profilján látottak, és ezek alapján behívnák egy castingra.

2021. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Instán szoktak rájuk írni a castingolók vagy akiket ezzel bíznak meg. Influenszereket keresnek, akik még úgy nem ismertebbek, de viszonylag sok követőjük van és épp celeb-alkatok. Lásd pl Virág - instainfluencer, Merci- Tiktok sztár


a másik véglet meg a protekciósok, vagyis valakinek aki az RTL klubnál tevékenykedik vagy azokban a körökben mozog, az ismerőse(i)

2021. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétfajta kaszting van: a standard, amikor valaki jelentkezik a szereplőválogatásra, és a direkt, amikor a szervezők mások ajánlása alapján (pl. Alekosz) vagy a közösségi oldalakon való szereplése, megnyilvánulásai alapján kerül a válogatóra meghívásra (pl. Tiv Tivy volt nagy szám és mém a neten, utána került be). A direkt kaszting nem egyenes beugró a játékba, mert ugyanúgy vannak rosták és szűrők, de nagyobb az esélye a bejutásra egy olyan embernek akinek az egyénisége, exhibicionizmusa adott, esetleg még ismert is.
2021. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt osztálytársamnak a barátnőjét hívták be még anno a Balázs show-ba, Pesten volt valami buliban ahol sok fiatal volt, és egy pasi ment oda hozzá aki azt mondta, hogy az RTL-nél dolgozik.

Meg amikor beindult a magyar youtube olyan 2009-2010 környékén, akkor a VIVA TV-től hívták be a youtubos volt sulistársamat (aki énekelt, jó hangja volt, feltöltött magáról videókat) műsorvezetőnek mikor elment a csatornától az Istenes Bence, mivel ott is castingoltak.

2021. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban így van, ahogy írják, kétféle casting van. Bevallom őszintén, én már vettem részt egyen, egy ismerősöm szervezett be, de sok új infóval nem hiszem, hogy tudok szolgálni. Azt hittem, hogy mennyire vagány vagyok, nagyszájú, bulis, karakán. Egyetemre jártam, de a pénzügy-számvitel szakon a szaktársaimtól már felfordultam. Úgy voltam vele, ha kell, még úgyis kiderült volna időben, halasztok egy szemesztert. Szerencsére nem kellett. Ezen a beszélgetésen bekérdeznek rendesen. Nálam azzal kezdtek, hogy szexelnék-e x darab kamera alatt? Vállalom-e, hogy meztelenül fürödjek? Ha buli van, ott akkor nagyon kell mennie a bulinak stb. Nem tudom pontosan visszaadni a kérdéseket, de nem voltak túl barátságosak. A végére teljesen leizzadtam, lefagytam, mondtam, hogy ez nekem nem fog menni. Megértették, én sem tetszettem nekik. Somáék szériájakor volt ez.
2021. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!