Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehet jelentkezni a...

Hogyan lehet jelentkezni a ValóVilágba & hogy zajlik egy casting?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az emberek nagyon nagy többsége mit gondol a ValóVilágról ( - és az ehhez hasonló műsorokról), de ezt most, ha lehet, tegyük félre.


A gyűlölködő, okoskodó megjegyzések nem különösebben foglalkoztatnak.


Engem tulajdonképpen az érdekel, hogy hogyan is működik egy ValóVilág casting? Pontosan, mi is annak a menete, mit kell ott csinálni?! Legalábbis, nagyjából. Hogyan is lehet a műsorba bekerülni, mik a szempontok, stb. ?!


Továbbá - még ezzel kapcsolatban - az foglalkoztat, hogy az igaz, hogy főleg az RTL emberei holdudvarából (tehát, gondolom, ismerősök) raknak be szereplőket a műsorba? Vagy olyan arcokat, mint mondjuk idén, a Tivy, tehát olyan, akinek már van neve? Ebből kiindulva, akkor egy egyszerű, úgymond, civil embernek nincs sok esélye, ugye?


Emellett hallottam, hogy bekerülnek bizonyos "beépített emberek" a játékba / műsorba - de ez mit is takar pontosan?


És igen, válaszolva a valószínűleg felmerülő (költői) kérdésre, fontolgatom, hogy jelentkezek, ha a későbbiekben erre lesz lehetőseg. Tudom, hogy még a nyolcadik széria tart, ettől függetlenül, érdeklődök annak reményében, hogy hátha van valaki, aki ért ehhez valamennyire, esetleg volt anno castingon, vagy ismerőse volt ott, és tud nekem válaszolni, segíteni.


Előre is köszönöm az értelmes hozzászólasokat!


20/F



2016. nov. 28. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mind a 14 villalakónak volt valamilyen előélete az ilyen-olyan műsorokban, vagy azok castingjairól, valódi civil itt nem volt egy se.

Régebben komoly országos casting volt, rengeteg jelentkezővel, beszavazó sóval, akkor bárki, aki valamilyen szempontból beleillet valamelyik karakterbe, bekerülhetett. Ez a VV8 NEM ilyen volt.

2016. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Köszi a választ!
2016. nov. 29. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
VV Szandika (kacsaszájú festett szőke egykori szereplő) legjobb barátnője a VV Mici (ez a prostineve, valójában Noémi). Ő így került be. Tivy a netes (youtube-s) videóiról volt már korábban is ismert. Lehetne sorolni, mennyire "civilek" ezek.
2016. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tagadják, hogy zárt casting volt, szerintük 2500 ember jelentkezett, abból 500 nő volt.

Miért nem adtak le erről bármilyen kis videót? Hazudnak, az X-Faktornál bezzeg nem titkolóztak.

2016. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni: prosti, sittes, őrjöngő youtube-sztárocska, defektes buta, gyúrósok stb. kizárólag ŐK jelentkeztek volna?
2016. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!