Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kik lesznek az előadók a...

Kik lesznek az előadók a 2021-es Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

Mivel 2020-ban elmaradt a Covid miatt az eurovízió, azt gondoltam ha nem is ugyanazokkal a dalokkal, de legalább ugyanazok az előadók fognak részt venni 2021-ben.

Több helyen is olvastam, hogy ez nem feltétlen így lesz.

Valaki tudja, hogy pontosan miképpen választják ki az országok az előadóikat?

Nem tartanám igazságosnak, hogy aki 2020-ban nyert, az a vírus miatt nem léphetne fel idén.



2021. márc. 1. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lett volna a legetikusabb, ha azok mennek idén, akik tavaly a covid miatt nem tudtak, mert több általában szarul szereplő országnak volt tök jó dala :D

Az előadókat több módon választják ki

- vannak a nemzeti válogatók, nálunk ez A Dal, mindenki saját dallal nevez és a zsűri + a közönség dönt

- valahol csak dalokat küldenek be, kiválaszták a legjobbat, és aki azt a kiválasztott dalt a legjobban elénekli, az mehet

- nem akarok hülyeséget mondani, de mintha lett volna olyan is, hogy kiválasztanak egy előadót aki bármilyen dallal mehet, de ez csak néhány kis országban van, ahol van kb egy énekes

Amúgy én nem értem, miért nem mehetnek azok, akik tavaly mentek volna 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

2021. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Akkor más is így gondolkodik, megnyugodtam :D
2021. márc. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!