Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély rá, hogy Magyarország újra indít versenyzőt 2021-től az Eurovíziós Dalfesztiválra? Egyáltalán van valami normális érvük az MTVA-nak, miért nem indultunk volna 2020-ban?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Bízom benne, vagyis remélem hogy azért nem, mert annyira színvonaltalanná, melegpropagandává tették a liberális európaiak, hogy hányinger lett az egész. Szégyen rajta elindulni.
2020. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egyáltalán nem igaz, én mindig büszkén ülök a tv előtt amikor a magyar versenyző énekel, az meg, hogy “melegpropaganda”, hát nem is tudom. Ha Magyarország nyerne egyszer, szerintem minden olyan ember, aki így állítja be az Eurovíziót, nem szólna semmit, akkor hirtelen egy szuper verseny lenne..
2020. máj. 11. 20:27
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Dehogyis. Különben pedig sosem nyert magyar. És nem is fog. Legfeljebb ha szakállas nő. Arra pedig senkisem lenne büszke, ső ország szégyene lenne.
2020. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Elsőnek igaza van. Egyébként a magyar Retekklubnak nevezett szennycsatorna tehetségkutatói kezdenek ilyenek lenni. Szinte csak b...i, vagy kisebbségi a felkapott.
2020. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a szakállas nő mizéria is akkora hülyeség.... egyszer nyert egy szakállas nő. EGYSZER! És kb 50-szer egy normális előadó (Loreen, Emile de forest, Mans Zelmerlow, Duncan Laurence, stb.) 2014-ben pedig Magyarország 5.-dik lett, egy jó üzenetű dallal, szóval ha szennyműsor Dal versenybe beültetnének végre egy normális zsűrit, talán nyerhetnénk is...
2020. máj. 12. 08:38
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Sosem fogunk nyerni. Ez politika, nem dalverseny. Mint a szépségkirálynő választások.
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez olyan tipikus magyaros pesszimizmus... Ha így állsz hozzá tényleg nem. De ha András 5.-dik, Joci 8.-dik és ByeAlex 10.-dik, Rúzsa Magdi 9.-dik tudott lenni, miért nem nyernénk? Ha Európa utálná Magyarországot (jogosan) akkor mindig be sem jutnánk a döntőkbe vagy az utolsó helyeken végeznénk.
2020. máj. 12. 08:54
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem magyaros, hanem reális. Fiatal vagy még szerintem. Gondolkodj el rajta, hogy európa erősen propagálja a melegeket, ezen nincs mit szépíteni, és akkor egy DALVERSENYEN nyert egy szakállas nő imitátor, egy HIV fertőzött transzvesztita. Nyilván nem a hangjával, hanem mert ő a szakállas nő. A többi sokkal tehetségesebb énekes meg hoppon maradt. Ez politikai döntés volt. Nem énekesi. Ezért büszke vagyok Viktorra, hogy nemet mont erre a szennyre. Bárcsak több ország is követné a példáját. Egy dalverseny az dalverseny legyen, nem buzybuli.
2020. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ilyen ez az ország... egy vicc... Igen, ő egy szakállas nő. De nem emiatt nyert. Aki azt állítja, hogy nincs hangja, annak az embernek hallása nincs.
2020. máj. 12. 09:19
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Kisfiam! Aki oda kerül, annak nyilván van valamennyire hangja. A Bikicsunájos fickót nem rakják oda. De a szakállas kocsog azért nyert, mert szakállas kocsog, nem azért mert ő volt a legjobb. A többi eredményes magyar is kisebbségi magyar javarészt.
2020. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!